Betmaster Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Кога сакате да се приклучите на придружната програма, треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура каде што треба да ги внесете вашите лични податоци и да чекате за одобрување. Добрата вест е што Betmaster им овозможува на сите што сакаат да соработуваат со нив.

Постојат три главни планови што Betmaster ги нуди за нивните филијали: Удел на приходи, Цена по набавка (CPA) или Хибрид. Можете дури и да разговарате со вашиот партнер менаџер за приспособени програми ако барате нешто различно.

Што е партнерска програма на Betmaster?

Филијалата на Bet Master се нарекува Betmaster Partner и ги има следните брендови:

  • Бетмајстор – Ова е казино и спортска книшка што беше лансирана во 2015 година и нуди повеќе од 5500 игри на своите корисници.

  • Казино – Ова е уште еден успешен бренд лансиран во 2019 година со извонреден дизајн, избор на игри и кориснички интерфејс.

  • Бонго казино – Ова е најновиот бренд што им се допаѓа на играчите, па ако сè уште не сте го провериле, ве советуваме да го сторите тоа.

Total score9.0
Добрите
+ Казино и спортско обложување
+ Виртуелни спортови
+ Вртења без лојалност
+ PNP во Финска

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)