Betmaster Преглед на казино - Affiliate Program

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
БонусБонус за добредојде до $700 + 40 бесплатни вртења
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Казино и спортско обложување
Виртуелни спортови
Вртења без лојалност
PNP во Финска
Betmaster is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Кога сакате да се приклучите на придружната програма, треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура каде што треба да ги внесете вашите лични податоци и да чекате за одобрување. Добрата вест е што Betmaster им овозможува на сите што сакаат да соработуваат со нив.

Постојат три главни планови што Betmaster ги нуди за нивните филијали: Удел на приходи, Цена по набавка (CPA) или Хибрид. Можете дури и да разговарате со вашиот партнер менаџер за приспособени програми ако барате нешто различно.

Што е партнерска програма на Betmaster?

Што е партнерска програма на Betmaster?

Филијалата на Bet Master се нарекува Betmaster Partner и ги има следните брендови:

  • Бетмајстор – Ова е казино и спортска книшка што беше лансирана во 2015 година и нуди повеќе од 5500 игри на своите корисници.

  • Казино – Ова е уште еден успешен бренд лансиран во 2019 година со извонреден дизајн, избор на игри и кориснички интерфејс.

  • Бонго казино – Ова е најновиот бренд што им се допаѓа на играчите, па ако сè уште не сте го провериле, ве советуваме да го сторите тоа.

Што е казино Betmaster? Брз преглед
2021-03-24

Што е казино Betmaster? Брз преглед

Бетмастер казино е основана во 2014 година пред да ги отвори вратите за јавноста во 2019 година. Ова онлајн казино е во сопственост и управувана од Reinvent Limited. Имено, Betmaster е регистриран во Курасао и работи со над 15 развивачи на казино игри. Казиното Betmaster нуди различни опции за игри, вклучувајќи игри на маса, видео слотови и игри во живо. Ова го стави во центарот на вниманието и покрај високата конкуренција на пазарот за игри.