Betmaster - Bonuses

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Бонусите се одличен начин да ја зголемите вашата рамнотежа и да ја продолжите играта, а ве чекаат многу бонуси откако ќе се придружите на Betmaster. Некои играчи одбиваат бонуси затоа што сакаат да играат со своите пари наместо да играат преку бонус фондови. Се зависи од вас, но ви предлагаме да прифатите бонуси бидејќи тие ќе ви овозможат да го истражувате казиното и да играте повеќе игри од вообичаено.

Бонусот за добредојде во Betmaster е многу дарежлив и ќе го удвои вашиот првичен депозит. Ова е 100% бонус за депозит кој ќе го подобри вашето салдо до 200 долари. Ако целосно го искористите бонусот и направите депозит од 200 долари, казиното ќе ја удвои таа сума и ќе завршите со 400 долари на вашето салдо.

Бонус за лојалност

Бетмастер има многу изненадувања и за нивните верни играчи. Можете да добивате 80 бесплатни вртења секоја недела, а се што треба да направите за да ги исполнувате условите е да ги играте вашите омилени игри. Треба да играте игри 5 дена од понеделник до недела и следниот понеделник ќе добивате бесплатни вртења за играта на неделата. Вака функционира бонусот:

 • Ако обложите 10 долари на игри за 5 дена, ќе добиете 10 бесплатни вртења.

 • Ако обложите 10 долари на игри за 6 дена, ќе добиете 20 бесплатни вртења.

 • Ако обложите 10 долари на игри за 7 дена, ќе добиете 30 бесплатни вртења.

 • Ако обложите 100 долари на игри за 5 дена, ќе добиете 40 бесплатни вртења.

 • Ако обложите 100 долари на игри за 6 дена, ќе добиете 50 бесплатни вртења.

 • Ако обложите 100 долари на игри за 7 дена, ќе добиете 80 бесплатни вртења.

Правила и услови

 • За да се квалификувате за бесплатните вртења, треба да обложувате 10 долари или 100 долари дневно најмалку 5 дена во текот на тековната недела.

 • Промоцијата е достапна од понеделник до недела, секоја недела.

 • Можете да се квалификувате за само една награда секоја недела и ќе ја добиете највисоката можна комбинација.

 • Ќе го добиете бонусот за бесплатни вртења следниот понеделник.

 • Ќе имате 7 дена да ги искористите бесплатните вртења, а ако не успеете да го направите тоа, тие ќе истечат.

 • Оваа понуда може да ја побарате само еднаш неделно.

 • Казиното го задржува правото да ги промени условите и условите во секое време без претходна најава.

Бонус за повторно вчитување

Може да добиете бонус за повторно вчитување во казиното што е 50% бонус за депозит до 200 долари. За да учествувате во оваа промоција, сè што треба да направите е да направите квалификуван депозит. Треба да го искористите овој бонус во рок од 1 ден, а за да можете да побарате повлекување, треба да ги исполните условите за обложување кои се 30 пати.

 • Друг бонус за повторно вчитување е Sports Reload, и овој бонус ќе го надополни вашето салдо со бонус за депозит од 50% до 200 долари.

 • Овој бонус доаѓа со барања за обложување од 50 пати, а вие треба да ги исполните во рок од еден ден.

 • Овој бонус можете да го обложувате само за спортови со коефициент 1,8 или поголем.

 • Максималниот облог не треба да го надминува вкупниот износ на бонус.

 • Може да добиете само еден бонус.

Бонус за натпревар

Betmaster нуди бонус за натпревар на првиот депозит што можете да го користите за да се обложувате на спорт. Ќе добивате до $150 и бесплатен облог од $5 секоја недела во следните четири недели.

Мора да го обложите бонусот 10 пати пред да побарате повлекување. Имате 7 дена да ги подмирите сите облози, во спротивно, бонусот ќе истече. За да го добиете бесплатниот облог од 5 долари, треба да правите барем еден депозит неделно, минимум 20 долари.

Бонус за регистрација

Кога ќе се придружите на Betmaster, ќе бидете прифатени во семејството со многу дарежлива понуда за добредојде. Постојат две различни промоции што можете да ги искористите, а тоа главно зависи од тоа дали сте за спорт или казино игри.

Љубителите на спортот ќе добијат 100% бонус до 150 долари. За да ја побарате оваа понуда, треба да уплатите најмалку 10 долари. Играчите кои прават депозит користејќи Neteller или Skrill не можат да ја поднесат оваа понуда.

Затоа, од таа причина, ви предлагаме да користите поинаков начин за депонирање. Додека играте со бонус средства, не смеете да ставате облози повисоки од 10 долари. Пред да можете да побарате повлекување, треба да ги исполните барањата за 10 пати обложување. Сите облози треба да се стават на спортови со коефициент од 1,5 или поголем.

Другата понуда е за игри во казино и е 100% бонус за депозит кој оди дури до 200 долари. Згора на тоа, ќе добиете 40 бесплатни вртења. За да ја активирате понудата треба да уплатите најмалку 10 долари. Уште еднаш, не можете да користите Neteller, Skrill или Qiwi како начини на плаќање кога сакате да ја побарате понудата.

Бесплатните вртења ќе бидат додадени на вашата сметка во серии, 10 бесплатни вртења неделно. Не ви треба промотивен код за да ја активирате понудата. Сè што треба да направите е да го направите потребниот депозит.

Овој бонус доаѓа со барања за обложување што треба да ги исполните пред да можете да побарате повлекување. Барањата за обложување за бонусот се 50 пати. Може да играте игри со казино и видео слот во живо за да ги исполните барањата за обложување, додека бесплатните вртења треба да се обложуваат на играта со видео слот Crazy Monkey.

Бонус за добредојде / приклучување

Ве чекаат два различни бонуси штом ќе се приклучите на семејството Betmaster. Ќе треба да изберете еден од двата бонуси за добредојде, за жал, не можете да ги имате и двата. Едниот е за спортски книги, а другиот е за казино игри. Сè што треба да направите за да добиете еден од бонусите е да креирате сметка во казиното и да направите депозит од најмалку 10 долари.

Откако ќе го прифатите бонусот за добредојде, не можете да ги повлечете вашите добивки освен ако не ги исполните условите за обложување.

Бонус без депозит

Во овој момент, Betmaster не нуди a бонус без депозит. Така, за да играте во казиното, ќе треба да направите барем минимален потребен депозит. Ако ова е прв пат да депонирате во казиното, тогаш треба да го искористите бонусот за добредојде.

Правила за повлекување бонус

Пред да можете да ги повлечете вашите добивки, кога станува збор за бонус средства, прво ќе треба да ги исполните условите за обложување.

Ако побарате повлекување пред да ги исполните условите за обложување, ризикувате да ги поништите вашите добивки.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)