Betmaster - Deposits

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Депонирање до Betmaster е многу едноставно. За да играте за вистински пари во казиното, прво треба да имате сметка. Откако ќе креирате, најавете се на вашата сметка и одете во Касиерката и изберете го делот Депозит. Изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате.

За да им ги олесни работите на играчите, Betmaster додаде различни начини на плаќање за да веројатно можете да го најдете оној кој најмногу ви одговара.

Можете да изберете од следниве:

 • Нетлер
 • MasterCard
 • Виза
 • QIWI
 • EcoPayz
 • WebMoney
 • Биткоин
 • Yandex пари
 • Мобилно плаќање
 • Директен банкарски трансфер
 • SticPay
 • Скрил
 • Skrill 1-Допрете
 • Неосурф
 • Интерак
 • Точка на Венера
 • Лајткоин
 • Биткоин Кеш
 • Цртичка
 • Dogecoin
 • Етереум
 • Монеро
 • Бран
 • Тетер

Валути

Bet Master Casino е достапно во многу земји, па поради таа причина тие додадоа различни валути во своето портфолио. Значи, можете да изберете од следниве: евра, американски долари, руски рубљи, бразилски реали, украински гривни, казахстански тенге, австралиски долари , новозеландски долари и турска лира.

Натпревар за депозит

Бонусот за добредојде во Betmaster може да варира, во зависност од тоа дали сакате да се обложувате на спорт или да играте игри во казино. Во моментот кога ќе се приклучите на казиното и ќе го направите првиот депозит, можете да добиете бонус за добредојде до $200 и 40 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги добиете бесплатните вртења е 10 УСД и добрата вест е дека нема барања за обложување за овој бонус.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)