Betmaster Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Во Betmaster има различни промоции и понуди и за нови и за стари играчи. За некои од промоциите ќе ви треба а бонус код а за некои нема. Ви предлагаме да ги прочитате условите за секоја понуда што сакате да ја побарате.

Секој нов играч може да бара бонус за добредојде за спортска книшка. Сè што треба да направите за тоа е да креирате нова сметка и да го направите вашиот прв депозит. Ќе добиете 100% до 150 долари, и тоа не е се, има и некои додатоци. Ако го изберете овој бонус, ќе добивате бесплатен облог од 5 долари секоја недела во следните четири недели.

Постојат некои специфични барања за обложување за оваа понуда што треба да ги исполните за да можете да побарате повлекување. Бонусот за спортска книга треба да се обложи 10 пати со коефициент од 1,50 или поголем.

Треба да ги искористите бесплатните облози во рок од 7 дена, во спротивно тие ќе бидат поништени.

Total score9.0
Добрите
+ Казино и спортско обложување
+ Виртуелни спортови
+ Вртења без лојалност
+ PNP во Финска

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)