Betmaster - Withdrawals

Age Limit
Betmaster
Betmaster is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Изработка на а повлекување во Betmaster е едноставна процедура и се што треба да направите е да се упатите до Касиерката и да го изберете делот Повлекување. Многу важна работа што треба да ја имате на ум кога станува збор за повлекувања е дека треба да го користите истиот метод за повлекување како оној што го користевте за да направите депозит.

Постојат многу различни начини на плаќање достапни во казиното што можете да ги користите за да направите повлекување, вклучувајќи:

 • Виза
 • MasterCard
 • Нетлер
 • QIWI
 • Yandex пари
 • WebMoney
 • Мобилни плаќања
 • Биткоин
 • SticPay
 • Скрил
 • Skrill 1-Допрете
 • Неосурф
 • Точка на Венера
 • Интерак
 • Директен банкарски трансфер
 • Цртичка
 • Биткоин Кеш
 • Dogecoin
 • Етереум
 • Лајткоин
 • Монеро
 • Бран
 • Тетер

Бонус за повлекување

Прво, треба да се регистрирате за сметка пред да можете да барате бонус во казиното. Сè што треба да направите е да кликнете на копчето Регистрирај се и да ја креирате вашата сметка. Направете го вашиот прв депозит и побарајте бонус за добредојде.

Бонусните средства ќе бидат додадени на вашата сметка речиси веднаш за да можете да си играте со неа. Но, пред да можете да ги повлечете вашите добивки, прво ќе треба да ги исполните условите за обложување.

Како да направите повлекување?

Повлекувањето на вашите добивки е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се упатите до благајната и да го изберете начинот на повлекување што сакате да го користите. Внесете го износот што сакате да го повлечете и потврдете го повлекувањето. Казиното ќе го обработи вашето барање што е можно поскоро бидејќи знае дека сте желни да ги добиете вашите добивки.

Валути

Различни валути се достапни на Betmaster, вклучувајќи:

евра, американски долари, руски рубљи, бразилски реали, украински гривни, казахстански тенге, австралиски долари, новозеландски долари и турски лири.

Имајте на ум дека штом ќе додадете валута на вашата сметка, тоа е еднократна зделка и не можете да ја промените подоцна.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Хинди
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Казахстански тенгес
Новозеландски долари
Руски рубли
Турски лири
Украински гривни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (15)
Јапонија
Јужна Кореа
Австрија
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Казакстан
Кина
Норвешка
Полска
Португалија
Финска
Холандија
Шпанија
ИгриИгри (26)
CS:GO
Dota 2
King of Glory
League of Legends
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
Valorant
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Виртуелни спортови
Гребки
Карлинг
Кошарка
Крикет
Онлајн обложување
Пинг Понг
Покер
Ракомет
РулетСик БоСлотови
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (24)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Bank Transfer
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Neteller
QIWI
Ripple
Skrill
Skrill 1-Tap
SticPay
Venus Point
Visa
Visa Debit
WebMoney
Yandex Money
СофтверСофтвер (57)