Betsson - Mobile

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mobile

Мобилното обложување е достапно во казиното Betsson и можете да преземате апликации и за iOS и за Android уредите. Добрата вест е што веб-локацијата е целосно компатибилна со мобилни телефони, па ако не сакате да преземете апликација, можете да го посетите казиното користејќи го вашиот прелистувач.

Мобилното обложување ви овозможува да се обложувате во движење и никогаш да не пропуштите ништо. Посетете ја страницата на вашиот мобилен прелистувач и ќе имате пристап до истиот интерфејс без разлика кој уред го користите.

Мобилна апликација Betsson

Некои играчи претпочитаат да користат апликации, и поради таа причина, Betsson Casino има апликации што им ги нуди и на корисниците на iOS и на Android. Овие апликации ги испорачуваат истите карактеристики како и десктоп верзијата.

Ако сакате да ја преземете апликацијата на вашиот уред со Android, прво треба да овозможите „Непознати извори“, за да можете да ја преземете датотеката .apk.

Апликацијата за iOS уреди може да се најде во App Store каде што можете да ја преземете и инсталирате на вашиот уред.

Преземањето и инсталирањето на апликацијата е многу лесно. Одете во продавницата за апликации на вашиот уред и побарајте Betsson. Само кликнете на Преземи и почекајте апликацијата да се инсталира на вашиот уред. Ако немате сметка, регистрирајте се за една, а ако имате, само користете го истото корисничко име и лозинка за да се најавите на вашата сметка.

Total score7.9
Добрите
Лошите
- Ограничен број на методи за повлекување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (11)
Англиски
Германски
Грчки
Исландски
Италијански
Норвешки
Полски
Српски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (14)
Аргентина
Боливија
Бразил
Венецуела
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Парагвај
Перу
Полска
Уругвај
Чиле
Шведска
Шпанија
ИгриИгри (47)
Live 3 Card Brag
CS:GO
Dota 2
League of Legends
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
UFC
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (41)