Betsson - Promotions & Offers

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Ве чекаат многу задоволства, во форма на бонуси и промоции, откако ќе се регистрирате во казиното Betsson. И уште повеќе, има огромен број бесплатни вртења достапни за вас откако ќе почнете да вложувате депозити на вашата сметка.

За да започнете, можете да депонирате и да играте преку 25 долари на избрани игри и ќе освоите 25 бесплатни вртења на Starburst. Оваа понуда е достапна само за клиенти од ОК. Бесплатните вртења се достапни само на Starburst игрите и откако ќе се додадат на вашата сметка, ќе истечат за три дена. Имате 14 дена од регистрацијата за да ја побарате оваа многу дарежлива понуда. Оваа понуда ќе биде додадена на вашата сметка откако ќе го направите квалификуваниот депозит. Не треба да користите промотивен код.

  • Ако направите депозит од 100 долари и ја обложите таа сума на избраните игри, ќе добиете 100 бесплатни вртења на Starburst.
  • Ако депонирате 200 долари и ја обложите таа сума на избраните игри, тогаш ќе добиете 200 бесплатни вртења на Starburst. Повторно, треба само да го направите квалификуваниот депозит за овие понуди и не мора да користите промотивен код.

Бетсон покер

  • Ако направите депозит од $2000 и обложите $500 во рок од 60 дена, ќе добиете бонус до $100. Оваа понуда е достапна само за нови играчи и се доделува во 4 зголемувања од по 25 долари. Промотивниот код за оваа понуда е MPOKER100.
  • Ако обложите 1500 долари во рок од 60 дена, можете да побарате бонус за добредојде до 300 долари. Бонусот се доделува во 3 зголемувања од по 100 долари и имате 60 дена да го завршите бонусот откако ќе се активира. Промотивниот код за оваа понуда е MPOKER300.
  • Ако обложите 5000 долари во рок од 60 дена, ќе заработите бонус за нов играч до 1000 долари. Бонусот се доделува во 2 зголемувања од 500 УСД, а имате 60 дена да го исчистите бонусот откако ќе се активира. Промотивниот код за оваа понуда е MPOKER1000.
  • Ако обложите 10.000 долари во рок од 60 дена, ќе заработите бонус за нов играч до 2000 долари. Бонусот се доделува во 4 зголемувања од 500 УСД, а имате 60 дена да го исчистите бонусот откако ќе се активира. Промотивниот код за оваа понуда е MPOKER2000.

Пријавете се / Понуда на нов клиент

Секој нов играч кој создава сметка во казиното Betsson може да добие бонус за добредојде од 100% до 100 долари. Сè што треба да направите е да ги следите овие едноставни чекори за да го побарате бонусот за казино Betsson:

  • Отворете сметка во Betsson и направете го вашиот прв депозит од најмалку 10 €.
  • Побарајте го вашиот бонус во вашите „Мои бонуси“. Може да барате бонус за добредојде во казино или спортска книга, но за жал, не можете да ги барате и двете.
  • Вашиот 100% бонус ќе се кредитира веднаш.

Имате 30 дена да ги исполните барањата за обложување на овој бонус. Условите за обложување се 35 пати и штом ќе ги исполните, можете да ги повлечете вашите добивки. Имајте на ум дека овој бонус е достапен само за играчи од Австралија, Канада и Нов Зеланд.

Total score7.9
Добрите
Лошите
- Ограничен број на методи за повлекување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (11)
Англиски
Германски
Грчки
Исландски
Италијански
Норвешки
Полски
Српски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (14)
Аргентина
Боливија
Бразил
Венецуела
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Парагвај
Перу
Полска
Уругвај
Чиле
Шведска
Шпанија
ИгриИгри (47)
Live 3 Card Brag
CS:GO
Dota 2
League of Legends
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
UFC
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (41)