Betsson - Software

Age Limit
Betsson
Betsson is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Software

Betsson казиното се напојува од многу различни реномирани провајдери на софтвер. Ова значи дека ова казино не носи само квантитет, туку и квалитет. Еве список на сите провајдери на софтвер:

 • 1x2 Игри на среќа
 • 2BY2 Игри на среќа
 • Ејнсворт
 • Амаја
 • Аристократ
 • Автентични
 • Играње на големо време
 • BlaBlaBla студио
 • Планот
 • BoomingGaming
 • Казино технологија
 • EGT
 • ELK Studios
 • Ендорфина
 • Игри со фантазма
 • Fortune Factory Studios
 • Фоксиум
 • Игра уметност
 • Битие
 • Гении
 • Habanero Gaming
 • Високо5
 • ISoftBet
 • Приклучи се на Игрите
 • Само за победа
 • Каламба
 • Молња кутија
 • Во живо 5
 • MGA
 • Microgaming
 • NextGen Gaming
 • NYX Gaming
 • Пари игра
 • Play'n GO
 • Плејсон
 • Прагматична игра
 • Push Gaming
 • Quickspin
 • RabCat
 • Реални игри
 • Црвено гребло
 • Игри со црвен тигар
 • RelaxGaming
 • Стакелошки
 • StormCraft Studios
 • Синотски игри
 • Том Хорн Игри на среќа
 • Wagermill
 • Ваздан
 • Игри на среќа Yggdrasil
Total score7.9
Добрите
Лошите
- Ограничен број на методи за повлекување

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2001
ЈазициЈазици (11)
Англиски
Германски
Грчки
Исландски
Италијански
Норвешки
Полски
Српски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (14)
Аргентина
Боливија
Бразил
Венецуела
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Парагвај
Перу
Полска
Уругвај
Чиле
Шведска
Шпанија
ИгриИгри (47)
Live 3 Card Brag
CS:GO
Dota 2
League of Legends
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
UFC
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Interac
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (41)