BetTilt Преглед на казино - Support

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Support

Ако сакате да се обложувате додека сте во движење, можете лесно да го направите тоа во казиното BetTilt благодарение на нивната мобилна платформа за обложување. Без разлика дали сакате да играте во казино или да се обложувате на спортски настан во живо, тоа можете да го направите без разлика на вашата локација користејќи го вашиот рачен уред.

BetTilt казиното може да се пристапи од сите уреди со Android и iOS, а нивната мобилна верзија на веб-страницата е брза и реагира. Можете да се најавите на вашата сметка користејќи го вашиот прелистувач и нема потреба да инсталирате апликација. Некои играчи претпочитаат да користат апликација, но во овој момент, казиното нема да понуди. Но, можете да ја додадете мобилната верзија на казиното на почетниот екран, што ќе ви овозможи пристап до вашата сметка само со еден допир. Можете да го направите ова на два начина. Прво, можете да отидете на веб-страницата на казиното и да внесете е-пошта и лозинка, а од вас ќе биде побарано да ја додадете апликацијата на вашиот почетен екран. Второ, можете да ја отворите вашата сметка на вашиот лаптоп и да го скенирате QR-кодот со камерата на вашиот паметен телефон.

Без разлика на кој начин ќе изберете да го користите, откако ќе се најавите на вашата сметка, ќе имате пристап до плејада различни игри за играње, вклучувајќи ги Ерик Црвениот, Вегас Хај Ролер, Џекпот Рајдерс, Книга на злато, Пират злато и Темпл Тамбл Мегавејс .

Total score8.5
Добрите
Лошите
- Разговор во живо достапен од 12:00 до 22:00 часот

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (9)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Норвешки
Португалски
Турски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (6)
Јапонски јен
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Полски злоти
Турски лири
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (9)
Аргентина
Бразил
Индија
Мексико
Норвешка
Турција
Финска
Чешка
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
AstroPay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayzMasterCard
Multibanco
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
СофтверСофтвер (16)