Betwinner Преглед 2024 - Affiliate Program

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Огромна разновидност на игри
Дарежливи бонуси
Добра поддршка за клиентите
Одличен избор за плаќање
Betwinner is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да станете дел од придружната програма во казиното Betwinner, прво ќе треба да ја поднесете вашата апликација. Откако вашата апликација ќе биде одобрена, можете да започнете да го промовирате казиното и да заработите пристоен приход.

Уверете се дека информациите што ги вклучувате во вашата апликација се точни и ќе ги ажурирате како што е потребно во иднина. Треба да сте полнолетни за да можете да склучите обврзувачки договор.

Уделот на приходите започнува од 25% од сите профити од обложување и може да се зголеми според индивидуалните резултати. CPA е уште еден модел кој нуди фиксна исплата и се брои само кога ќе ги исполните сите барања обезбедени од казиното. Хибридните зделки се комбинација од CPA и Удел на приходи, и ако ја сакате оваа зделка, треба да разговарате за тоа со вашиот менаџер.

Која е партнерската програма на Betwinner Casino?

Која е партнерската програма на Betwinner Casino?

Филијалата на Betwinner Casino се нарекува BetWinner Affiliate и ги има следните брендови:

  • BetWinner казино
  • BetWinner Sports