Bizzo - Bonuses

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Bizzo Casino е добро свесно дека единствениот начин да привлечете нови играчи е да им понудите многу бонуси кои едноставно не можат да ги одбијат. Новите играчи можат да започнат со барање бонус за добредојде додека лојалните играчи можат да уживаат во многу бонуси за повторно вчитување и ВИП-програмата.

Bizzo Casino нуди многу бонуси. Играчите кои ќе се приклучат на казиното ќе имаат можност да побараат бонус за добредојде што се пренесува преку нивните први две депозити на следниов начин:

Првиот бонус е 100% бонус за депозит до $100 и 100 бесплатни вртења. Бонусните средства ќе се додадат веднаш на сметката, додека бесплатните вртења ќе се доделуваат на 2 рати од 50 бесплатни вртења 2 последователни дена.

Вториот бонус е бонус за депозит од 50% до 300 долари и 50 бесплатни вртења.

Во моментов, Bizzo Casino нуди два бонуси за повторно вчитување, а тие се следните:

Понеделнички бесплатни вртења – Bizzo Casino ќе се погрижи понеделник да биде омилениот ден на сите. Играчите можат да добијат до 100 бесплатни вртења за видео слот играта Pragmatic Play Cash Elevator или на Авалон:

Изгубеното кралство од BGaming. Сè што треба да направат играчите е да го внесат промотивниот код SPIN по уплатата. Играчите кои депонираат најмалку 20 долари ќе добијат 20 бесплатни вртења, депозитот од 50 долари ќе донесе 50 бесплатни вртења, а депозитот од 100 долари ќе донесе 100 бесплатни вртења.

Бонус за повторно вчитување четврток – Секој четврток, Bizzo Casino нуди можност за секој играч да го започне викендот. Сè што треба да направат играчите е да го користат промотивниот код THU кога ќе депонираат во четврток.

Играчите кои ќе депонираат $20 ќе добијат бонус од 50% до $200 и 100 бесплатни вртења на популарниот The Magic Cauldron – The Enchanted Brew од Pragmatic Play. Откако депозитот е успешен, играчите ќе добијат 50 бесплатни вртења, а остатокот од бесплатните вртења ќе се додадат по 24 часа.

Програма за лојалност

Bizzo Casino нуди ВИП програма за нивните лојални играчи. Има 30 различни нивоа и секој пат кога играчот ќе достигне ново ниво ќе добие единствена награда. За да се израмнат, сè што треба да направат играчите е да ставаат облози со вистински пари.

 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 1, ќе добијат 10 бесплатни вртења.
 • Кога играчите ќе го достигнат ВИП Ниво 2, ќе добијат 20 бесплатни вртења.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 3, ќе добијат 50 бесплатни вртења.
 • Кога играчите ќе го достигнат ВИП Нивото 4, ќе добијат 75 бесплатни вртења.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 5, ќе добијат 100 бесплатни вртења.
 • Кога играчите ќе стигнат до VIP ниво 6, тие ќе добијат парична награда од 5 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 7, ќе добијат парична награда од 10 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до VIP ниво 8, тие ќе добијат парична награда од 15 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 9, ќе добијат парична награда од 20 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 10, ќе добијат парична награда од 30 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 11, тие ќе добијат парична награда од 50 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 12, ќе добијат парична награда од 75 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 13, ќе добијат парична награда од 100 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 14, тие ќе добијат парична награда од 150 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 15, ќе добијат парична награда од 200 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 16, тие ќе добијат парична награда од 300 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 17, ќе добијат парична награда од 500 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 18, ќе добијат парична награда од 750 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 19, ќе добијат парична награда од 1000 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 20, ќе добијат парична награда од 1500 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 21, ќе добијат парична награда од 2000 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 22, ќе добијат парична награда од 3000 УСД.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 23, ќе добијат парична награда од 5000 долари.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 24, ќе добијат парична награда од 7500 УСД.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 25, тие ќе добијат парична награда од 10000 УСД.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 26, ќе добијат парична награда од 15.000 УСД.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 27, ќе добијат парична награда од 25.000 УСД.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 28, ќе добијат парична награда од 50.000 УСД.
 • Кога играчите ќе стигнат до ВИП Ниво 29, тие ќе добијат парична награда од 100.000 УСД.
 • Кога играчите ќе го достигнат ВИП Нивото 30, ќе добијат парична награда од 150.000 УСД.

Бонус без депозит

Во овој момент, Bizzo Casino не нуди никаков бонус за депозит за нивните играчи. Доколку ова се промени во иднина, играчите ќе бидат известени.

Бонус код

Сите бонуси во Bizzo Casino се наградуваат автоматски откако играчот ќе направи успешен депозит. Тие не треба да внесуваат никаков код за да го добијат бонусот.

Total score7.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (9)
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Полски
Португалски
Унгарски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонусДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (3)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (14)
Австрија
Бразил
Германија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Португалија
Сиера Леоне
Унгарија
Финска
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
БакараБлек ЏекРулетСлотови
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
СофтверСофтвер (49)