BK8 - Affiliate Program

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Придружната програма во BK8 Casino е бесплатна за приклучување, така што сите се добредојдени. Треба да пополните формулар за регистрација и да чекате за вашето одобрување. Погрижете се да ги внесете точните податоци кога ја пополнувате апликацијата. Добрата вест е што програмата им дава шанса на секој што сака да го промовира својот производ.

Филијалата на BK8 Casino ги нуди најдобрите услови и така тие допираат до најшироката можна публика. Сè што треба да направите е да се пријавите за програмата и штом ќе го одобрите, да започнете со промовирање на казиното.

Ќе добиете фиксна провизија за споделување на приходите од 40% со само 5 упатени играчи. Единствениот недостаток е што негативната провизија се пренесува на следниот месец.

Провизиите ќе се плаќаат еднаш месечно, а минималниот износ што можете да го повлечете е ограничен на 200 USDT.

Што е придружна програма на BK8 Casino?

Филијалата на BK8 Casino се нарекува BK8 Casino.

Total score7.2
Добрите
+ Доверба од Џон Тери и Робин Ван Перси
+ Брз депозит и повлекување
+ Официјален азиски партнер за обложување на шпанските клубови 2021/22

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2013
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус за упатувањеВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (7)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (6)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
СофтверСофтвер (10)