BK8 - Deposits

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Deposits

Откако ќе ја креирате вашата сметка во BK8 Casino, треба да депонирате средства на вашата сметка за да започнете да играте игри за вистински пари. Правењето депозит е едноставен процес каде што треба да се најавите на вашата сметка и да кликнете на Касиерката и да го изберете делот Депозит. Внесете го износот што сакате да го депонирате и потврдете го трансферот.

Казиното BK8 е свесно дека играчите сакаат да го поминуваат своето време играјќи игри, а не на технички работи. Од таа причина овозможуваат едноставен и брз депозит кој ќе ви заштеди многу време. Тие додадоа многу различни начини на плаќање за да им ги олеснат работите на играчите, а некои од нив ги вклучуваат следните:

Локален банкарски депозит - ова е начин на плаќање што го користат некои играчи, а за депонирање средства треба да направите депозит на локалниот банкомат или на шалтерот на Банката. Погрижете се да ја задржите вашата сметка бидејќи подоцна ќе треба да испратите копија за да се верифицирате.

Депозитот за е-паричник е веројатно еден од најуверливите и најкористените начини на плаќање што ги користат играчите. Различни е-паричници се достапни во казиното BK8, само имајте на ум дека достапноста зависи од вашата земја на живеење.

Крипто депозитите се достапни и во казиното BK8. Во овој момент, можете да користите Bitcoin, Или и USDT.

Валута

Во овој момент, ова се сите достапни валути во казиното BK8:

 • индонезиска рупија (ИДР)
 • Малезиски Рингит (MYR)
 • Тајландски бах (THB)
 • виетнамски донг (VND)
 • BRL
 • БТК
 • CZK
 • ЕТХ
 • евра
 • БРИШЕЊЕ
 • SEK
 • ПРОБАЈ
 • UAH
 • американски долари
 • XRP
Total score7.2
Добрите
+ Доверба од Џон Тери и Робин Ван Перси
+ Брз депозит и повлекување
+ Официјален азиски партнер за обложување на шпанските клубови 2021/22

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2013
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус за упатувањеВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (7)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (6)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
СофтверСофтвер (10)