BK8 - Promotions & Offers

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

BK8 нуди многу различни промоции и понуди за привлекување нови играчи. Во овој момент, не ви требаат никакви промотивни кодови за да побарате понуда. Сè што треба да направите е да го направите потребниот депозит и бонусните средства ќе бидат префрлени на вашата сметка.

Кога првпат ќе се регистрирате за сметка во BK8 Casino и ќе го направите вашиот прв депозит, имате право на 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења.

За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 10 долари. Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 35 пати. Погрижете се да го исчистите бонусот пред да побарате повлекување во спротивно вашите добивки ќе бидат поништени.

Кога ќе го направите вашиот прв депозит, веднаш ќе добиете 10 бесплатни вртења кои ќе ги користите на видео слот играта Book of Dead. Ќе добиете 10 бесплатни вртења во текот на 4 дена со што ќе добиете вкупно 50 бесплатни вртења.

Total score7.2
Добрите
+ Доверба од Џон Тери и Робин Ван Перси
+ Брз депозит и повлекување
+ Официјален азиски партнер за обложување на шпанските клубови 2021/22

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2013
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус за упатувањеВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (7)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (6)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
СофтверСофтвер (10)