BK8 Преглед на казино - Security

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Security

BK8 Casino ја користи најмодерната и најсофистицирана технологија за заштитен ѕид за да ги заштити вашите лични и финансиски податоци. Уште повеќе, тие спроведуваат низа процедури за верификација за да се уверат дека нивните играчи се оние што велат дека се и дека се полнолетни за коцкање.

Кога ја креирате вашата сметка во BK8 Casino, треба да користите единствено корисничко име и лозинка за време на регистрацијата. Ќе треба да ги внесувате вашата лозинка и корисничко име секогаш кога ќе сакате да се најавите на вашата сметка. Не треба да се каже дека не треба да ги споделувате овие информации со некој друг. Казиното нема да ги сподели вашите податоци со никого. Сепак, тие го задржуваат правото да ги споделат вашите информации со овластени и релевантни трети страни.

Total score7.2
Добрите
+ Доверба од Џон Тери и Робин Ван Перси
+ Брз депозит и повлекување
+ Официјален азиски партнер за обложување на шпанските клубови 2021/22

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2013
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус за упатувањеВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (7)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (6)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
СофтверСофтвер (10)