BK8 Преглед на казино - Software

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Software

BK8 Casino соработува со различни провајдери на софтвер за да ви ги донесе игрите со најдобар квалитет. Некои од нив ги вклучуваат следните: Прагматично играње, Dream Gaming, AE Casino, Evolution Gaming, Playtech, Big Gaming, Allbet, Spadegaming, WM Casino, Microgaming, Asia Gaming и SA Gaming. Може да наидете на бројни слотови од такви програмери како што се Nextspin, TopTrendGaming, Nextspin, Funky Games, Spadegaming, Playtech, Play'n GO, Joker, GD Gaming, EBET, Microgaming, Mega888 и Game Play.

Ако сте љубител на игри во казино во живо, со задоволство можеме да објавиме дека казиното соработува со некои од најдобрите софтверски провајдери како Evolution Gaming, Big Gaming, WM Casino, Dream Gaming, AE Casino и SA Gaming. Ако имате искуство со играње игри во живо, веројатно веќе сте запознаени со овие провајдери.

Evolution Gaming е веројатно еден од најпопуларните и глобално признати развивачи на казино игри во живо. Во денешно време, секое казино нуди игри од оваа компанија со причина.

SA Gaming нуди и некои одлични игри кои се во голема побарувачка во Азија. Нивните игри нудат различни граници за обложување, така што секој вид на играч може да го најде она што го бара.

Dream Gaming доаѓа од Тајланд и нуди одлични игри што можете да ги пробате во BK8 Casino. Нивните игри ги задоволуваат највисоките стандарди за квалитет и безбедност и треба да ги пробате.

WM Casino е компанија лоцирана во Малта и доставува високотехнолошки софтверски решенија за многу места за коцкање од 2003 година.

Total score7.2
Добрите
+ Доверба од Џон Тери и Робин Ван Перси
+ Брз депозит и повлекување
+ Официјален азиски партнер за обложување на шпанските клубови 2021/22

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2013
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
Reload бонусБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус за упатувањеВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (7)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (6)
Виетнам
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
СофтверСофтвер (10)