Bob Casino Преглед 2024 - Affiliate Program

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $500 + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Секој што сака да се приклучи на affiliate програмата треба да кликне на копчето Приклучи се сега и да ги пополни деталите и да ја поднесе својата сметка.

Сметката ќе биде прегледана и ако се е во ред тогаш ќе биде одобрена. Добрата вест е што придружната програма им дава шанса на сите што сакаат да се приклучат на програмата.

Playamo Partners нуди провизија за споделување на приходите што им овозможува на играчите да заработат провизија врз основа на бројот на првпат депоненти, секој месец.

Овој план нема негативна политика на пренос, така што партнерите можат да се движат од негативните салда на почетокот на секој месец. Целосниот план за споделување на приходите функционира на следниов начин:

  • Партнерите кои ќе донесат помеѓу 0 и 5 депоненти за прв пат ќе заработат провизија од 25%.
  • Партнерите кои ќе донесат помеѓу 6 и 15 депоненти за прв пат ќе заработат провизија од 30%.
  • Партнерите кои ќе донесат помеѓу 16 и 35 депоненти за прв пат ќе заработат провизија од 35%.
  • Партнерите кои ќе донесат повеќе од 35 депоненти за прв пат ќе заработат провизија од 40%.

Playamo Partners нуди план за провизија на CPA кој им овозможува да добијат компензација за секој играч што ќе се регистрира. Ова е идеално за партнери кои сакаат веднаш да добијат плата наместо да чекаат еден месец за да добијат плата.

Што е придружна програма Боб Казино?

Филијалата на Bob Casino се нарекува PlayAmo Partners и ги има следните брендови под нејзино крило:

Боб Казино – ова е популарно казино благодарение на главната идеја зад него, а тоа е опуштено коцкање со нула притисок.

Играчите постојано се наградуваат со различни бонуси и промоции.

Во овој момент, казиното има повеќе од 2000 игри во своето портфолио, но тие постојано додаваат нови наслови од реномирани софтверски провајдери.

Плејамо – ова е модерно казино со врвна технологија за игри. Играчите се опсипуваат со дневни бонуси и промоции и можат да влезат во различни турнири на часовникот.

Playamo соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер, како што се Pragmatic Play и Evolution Gaming, за да го донесе најдоброто можно искуство што може да го има играчот.

Уште повеќе, казиното нуди персонализирана бонус програма за своите играчи и специјални VIP можности.

Бетчан – ова е казино кое неодамна беше лансирано, но нуди одлична услуга за своите играчи. Во овој момент има повеќе од 2000 игри, од различни провајдери на софтвер.

Згора на тоа, тие неодамна воведоа нова функција, 11% враќање на готовина за секој играч секоја недела. И уште подобрата вест е дека враќањето на готовина нема горна граница и нема облог.

Спинија – Спинија е место каде забавата никогаш не завршува. Казиното може да се пофали со богато портфолио со повеќе од 3000 игри од некои од најпопуларните провајдери на софтвер.

Повеќејазичната корисничка поддршка која е достапна 24/7 е уште еден плус за казиното. Играчите го претпочитаат Spinia бидејќи нуди високи лимити за повлекување и огромен бонус за депозит.

Бетамо – Бетамо го поздравува секој играч со понуда која не може да ја одбие. Нивниот пакет за добредојде ќе го направи секој играч возбуден да продолжи да игра бидејќи штом ќе заврши со обложувањето на бонусот, ќе може да ужива во тони неделни бонуси за повторно вчитување.

Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта, што е една од најпрестижните лиценци што може да ги има онлајн казиното.

Во овој момент, достапни се повеќе од 3000 игри, но казиното постојано додава нови игри во своето портфолио.

Casinochan – Casinochan ги поздравува своите играчи со пакет за добредојде кој има 4 бонуси, профитабилна ВИП програма и многу различни можности за бонуси.

Казиното прифаќа биткоини и пет други криптовалути и за депозити и за повлекувања, што го прави казиното уште попривлечно за играчите.

CookieCasino – CookieCasino нуди забавно и пријатно искуство со игри за своите играчи. Има повеќе од 3000 игри кои играчите можат да ги истражуваат и да освојат некои награди.

Тие можат да избираат помеѓу игри на маса, онлајн видео слот игри и игри со дилери во живо, само за да именуваат некои.

Казиното ги има сите потребни лиценци за работа, а нивната услуга за поддршка на клиентите е достапна 24/7 за удобност на играчите.

Воказино – ова е казино кое нуди широк избор на игри благодарение на долгогодишното партнерство со некои од најреномираните провајдери на софтвер.

Со повеќе од 3000 игри, играчите секогаш ќе најдат нешто што ќе ги забавува со часови.

Авалон78 - ова е казино што нуди сè што играчот може да бара во играта. Нивната корисничка поддршка е достапна 24/7 за удобност на играчите.

Различните начини на плаќање ќе им ги олеснат работите на играчите да депонираат средства на нивните сметки и да ги играат своите омилени игри. Во моментов има 3000 достапни наслови, а казиното постојано додава нови игри.

Мејсон слотови – ова е најновиот член на семејството Playamo Partners. Сè што играчот може да замисли може да се најде овде во казиното, со различни игри и некои од најпрекрасните маси со дилери во живо.

Казиното ги користи само најбезбедните банкарски методи за играчите да се чувствуваат заштитени во секое време.