Bob Casino Преглед 2024 - Games

Bob CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $500 + 130 бесплатни вртења
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Редовен промотивен календар
1000+ понудени слотови
Турнири за бесплатни вртења
Bob Casino is not available in your country. Please try:
Games

Games

Bob Casino има богато портфолио кога станува збор за игрите што ги нудат. Играчите можат прво да ги пробаат скоро сите нивни игри во забавен режим за да видат што нудат и како функционираат нивните функции.

Ова е исто така одлична можност да ги практикувате правилата за некои игри кои се попредизвикувачки без да мора да депонирате средства. Кога се чувствуваат доволно сигурни, можат да депонираат и да уживаат во сите придобивки што ги нуди казиното.

Ако ви се допаѓа казиното Боб, мислиме дека би го сакале Националното казино. Прочитајте го нашиот опширен преглед за Националното казино овде.

Бакара

Baccarat е една од оние игри што секој треба да ја проба. Боб Казиното нуди многу варијанти на играта за играчите секогаш да можат да најдат нешто ново.

Ова е игра која има репутација како омилена игра на Џејмс Бонд, а е прикажана и во некои од неговите филмови. Кога станува збор за правилата на играта, сè што треба да направат играчите е да го стават својот облог и да го гледаат дилерот како го расплетува целиот круг пред нив.

Нема многу што можат да направат откако ќе се обложат, бидејќи оваа игра не вклучува никакво одлучување. Играчите кои сакаат да прочитаат повеќе за правилата за играње Baccarat можат да го следат овој линк.

Боб казиното има многу варијанти на Baccarat, но некои од најпопуларните ги вклучуваат следните:

 • Вистински Бакара со Холи
 • Премиум Бакара
 • Прво лице Златно богатство Baccarat
 • Молња Бакара од прво лице
 • Златен богатство Baccarat
 • Без брзина на комуникација Baccarat C
 • Speed Baccarat K

слотови

Слотовите се без сомнение најпопуларните игри во секое онлајн казино. Бидејќи слотовите се многу популарни, не е изненадување што тие се достапни во многу теми, симболи и функции.

Општо земено, слотови може да се категоризираат во неколку различни типови:

 • 3 ролни – ова се најосновните слот игри кои содржат само 3 ролни. На играчите кои штотуку почнуваат да играат онлајн видео слотови им се советува да започнат токму со овој тип бидејќи тие нудат едноставност и се многу полесни од некои модерни и посложени игри. Овие слотови немаат никакви посебни симболи и се што треба да направат играчите е да ги спуштат истите симболи на активна линија за плаќање.
 • 5 ролни – ова се малку напредни игри со видео слот каде што можностите се големи со повеќе линии за плаќање и уникатни симболи.
 • Прогресивни слотови – овие игри се многу привлечни бидејќи нудат огромни џекпот. Дел од секој облог поставен на една од овие игри се зачувува во џекпот базен кој може да расте додека некој не го добие. Некои од најпопуларните игри со прогресивен џекпот што се наоѓаат во казиното Боб ги вклучуваат Hall of Gods, Crazy Vegas и Going Nuts.

Слотовите се многу едноставни кога се во прашање правилата и играта. Како и да е, ги советуваме играчите да ги научат правилата на игра пред да одлучат да играат, кои може да се најдат на следниот линк.

покер

Покерот е една од најпопуларните игри на маса што играчите можат да ја најдат во казиното Боб. Тексас Холдем покерот е многу ценета форма на покер и ова е варијантата која често се игра на турнирите.

Ова е предизвикувачка игра која играчите треба да поминат малку време за да ги научат правилата за неа. Добрата вест е што играта е достапна и во забавен режим, што ќе им овозможи на играчите да ги практикуваат правилата и да ја развијат својата единствена стратегија.

Секој што сака да прочита повеќе за тоа како се игра покер може да кликне на следниот линк.

Некои од најиграните варијанти на покер во казиното Боб ги вклучуваат следните игри:

 • Холдем покер 3
 • Црвена панда покер
 • Покер на сите асови
 • Џокер покер
 • Кариби покер
 • Оаза покер
 • Покер со три карти
 • Американско злато за покер
 • Турбо покер
 • Карибите на плажа покер

Бинго

Бингото се игра на претходно испечатени карти со броеви, а кога ќе се повика бројот, играчите треба да го означат тој број на картичката.

Играчите можат да купат онолку карти колку што сакаат, а бидејќи играта се игра онлајн, софтверот ќе ги штиклира бројките и на тој начин им ги подобрува шансите за победа.

Играта на Бинго е многу едноставна, но сепак ги советуваме играчите да ги научат правилата на играта пред да одлучат да играат за вистински пари. Правилата за играње Бинго можат да ги најдат на следниот линк.

Еве некои од најпопуларните варијанти на Бинго во казиното Боб:

 • Инстант бинго
 • Муертитос: Видео Бинго
 • Калавера Бинго
 • Томатина Бинго
 • Викинг Runecraft Бинго
 • Бингот
 • Слатка алхемија бинго
 • Екстра Бинго
 • Бинго 75
 • Бинго 90

Блек Џек

Блек Џек е игра која има многу варијанти, но добрата вест е дека штом играчите ги научат основните правила, можат да се прилагодат на која било игра. Целта во Блек Џек е да се добие рака која ќе изнесува приближно 21, без да се надмине.

Откако ќе се стават сите облози, дилерот ќе подели две карти на играчот и две карти за себе. Играчот има многу опции да ја подобри својата рака штом ќе ја види, додека дилерот има опција да погоди, да земе друга карта или да застане и да не зема дополнителни карти.

Секој што сака да прочита за правилата за играње Блек Џек може да ја следи оваа врска.

Еве некои од најпопуларните варијанти на Блек Џек достапни во казиното Боб:

 • Класичен брз Блек Џек 40
 • Блек Џек 30 – Азур 2
 • Квантен Блек Џек Инстант игра
 • Блек Џек ВИП
 • Брзина Блек Џек Д
 • Блек Џек од прво лице
 • Супер 7 Блек Џек
 • Блек Џек за еден дек
 • Кралската круна Блек Џек
 • 21 Брн Блек Џек
 • Американски Блек Џек

Рулет

Рулетот е иконска игра за која веројатно сите слушнале. Играта ја содржи табелата со сите можни облози и тркалото со црни, црвени и зелени џебови.

Идејата на играта е да се предвиди бројот на кој ќе слета белата топка. Ова изгледа прилично едноставно, но всушност, постојат тони различни облози што треба да се стават што ги прави работите малку комплицирани.

Некои облози нудат подобри шанси за победа, со помали исплати, додека други облози нудат помали шанси за победа, но многу подобри исплати. Играчите можат да ги најдат сите правила и стратегии на рулетот на следниот линк.

Рулетот е многу популарна игра и има тони различни варијанти на истата. Овде во Боб Казино играчите можат да ги најдат следните игри:

 • Mutlifire авто рулет
 • Вистински рулет со Дејв
 • Вистински рулет со Џорџ
 • Европски фудбалски рулет
 • Индиски рулет
 • Скапоцен камен рулет
 • Молња рулет
 • Рулет во живо
 • Автоматски - рулет
 • Извонреден рулет

Игри со вистински пари

Боб Казиното нуди разновидно портфолио за игри бидејќи да се разбереме дека игрите се главната причина зошто играчот се приклучува на казино. Во овој момент, достапни се повеќе од 2000 игри и казиното постојано додава нови игри. Сите игри се категоризирани, така што играчите ќе имаат лесно време да го најдат она што го бараат.

Слотови - највисокиот дел од игрите припаѓа на категоријата слотови. Повеќето играчи посетуваат казина за да играат слотови, причината за ова е што тие нудат таква разновидност. Достапни се различни теми, па играчите веројатно ќе ја најдат својата омилена игра овде. Некои од најпопуларните игри во казиното Боб вклучуваат:

 • Птици!
 • Буманџи
 • Богатства на Ацтеките
 • По паѓањето на ноќта
 • Алкеморовата кула
 • Пристигнување
 • 4 годишни времиња

Казино во живо – ова е уште еден дел што играчите често го посетуваат. Играњето во казино во живо ќе го приближи искуството на играње во копнено казино до играчите.

Игрите се пренесуваат од студио и вистински дилер ќе ги раздели картите или ќе ја фрли топката во рулет. Ова им носи сигурност на играчите и во исто време социјален елемент на играње со вистинска личност наместо со компјутер.

Лото – кога играат Лото, играчите треба да купат билет и да одберат 6 броеви или да одат со Lucky Dip и да дозволат софтверот да ги избере броевите за нив. За да победи, броевите што играчот ги избрал треба да се совпаѓаат со извлечените броеви.

Картички за гребење – картичките за гребење се достапни на интернет и тие воопшто не вклучуваат гребење, наместо тоа, софтверот ќе ги открие полињата. Ова е инстант лотарија, каде што играчот може да види дали нивниот тикет е добитен или не.

Кено – Keno е популарна игра која е измислена во Кина пред речиси 3000 години. Играчите избираат броеви и кога ќе се извлечат броевите, тие треба да бидат исти како оние на тикетот за играчот да победи. Играта е многу слична на Бинго, со една клучна разлика, играчите имаат можност да ги изберат броевите во кено.