Boka Casino Преглед на казино

Age Limit
Boka Casino
Boka Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Онлајн казиното Бока е ново меѓународно казино основано во 2021 година. Тоа е во сопственост и управувано од Romix Limited, компанија лиценцирана и регулирана од Малтешкиот орган за игри. 

Казиното Бока е забавен и блескав центар за игри на тема музика, кој нуди изобилство од најдобрите онлајн казино игри. Тој нуди над 4000 плус игри во лобито, од игри во живо, џекпот, игри на маса, блек џек, рулет, игри во живо итн. Онлајн казиното Boka поддржува значителен број јазици.

Дизајнот на казиното користи фанки ликови и слики насекаде, создавајќи атмосфера што го привлекува вашето внимание. Казиното Бока е целосно оптимизирано за играње на повеќе уреди. Во основа, ги спојува најдобрите казино игри и удобноста за да создаде најдобра средина за игри. Ако ова казино звучи како ваш џем, прочитајте затоа што има уште да очекуваме!

Зошто казино Бока?

Центарот за игри е шарена експлозија на забава за игри. Гласните и привлечни визуелни слики ве потопуваат во воодушевувачки свет на возбуда. Дизајнот на казиното користи фанки ликови и слики насекаде, создавајќи атмосфера што го привлекува вашето внимание. Онлајн казиното Бока користи бонуси и промоции како маркетиншка алатка која им помага на играчите да го зголемат својот фонд и да заработат бесплатни вртења.

Играчите имаат 24/7 пристап до одговорен и сигурен тим за поддршка со кој може да се контактира преку разговор во живо или е-пошта. Откако играчот е логиран, тој добива пристап до извонредни и уникатни функции што го држат заклучен со часови.

Games

Делот за игри е целосно натоварен со игри од различни највисоко оценети провајдери на софтвер. Лобито се состои од над 4000 интерактивни игри. Овие игри вклучуваат слотови, џекпот, казина во живо, игри на маса и други. Играчите кои уживаат во играњето слотови ќе имаат интеракција со игри како исконски лов, ноќен ролери, воз за пари и други.

Видео слотови

Онлајн казиното Бока има одличен избор на онлајн слотови. Слотовите се игра со највисоко рангирање во казиното Бока. Игрите имаат уникатни карактеристики кои привлекуваат играчи. Игрите се придружени со различни правила и начини на плаќање. Некои од овие слотови вклучуваат:

 • Подемот на Олимп
 • Ноќен ролери
 • Оган кованица
 • Воз за пари
 • Примарен лов

Джакпот

Ќе ги најдете сите најпопуларни игри со џекпот достапни во казиното Бока. Џек потовите ја покриваат секоја тема и жанр, така што ќе најдете нешто забавно без оглед на расположението во кое сте. Некои од насловите на највисоките нивоа вклучуваат:

 • Божествена среќа
 • Бог на бурите
 • Возот Бафало
 • Царски богатства
 • Нордиски легенди

Казино во живо

Казино игрите во живо се најинтерактивната, најживата и највозбудливата категорија на онлајн казино. Играчите играат против дилер во живо и можат од страна да разговараат додека играат. Достапно е за сите играчи во земјите каде што казиното Бока е достапно. Најдобрите игри со дилери во живо вклучуваат:

 • Извонреден рулет
 • Молња рулет
 • Еден Блек Џек
 • Ѕирнете Бакара
 • Има или нема договор

Игри на маса

Лобито за игри на Boka Casino нуди посебен избор на игри на маса. Постојат бројни варијации на блек џек, бакара, рулет и други специјални игри. Тие имаат флексибилни граници за обложување што ги фаворизираат сите играчи, вклучувајќи ги и високите ролки. Некои од најдобрите игри на маса вклучуваат: 

 • Блек Џек Нео
 • Бакара од прво лице
 • Класичен Блек Џек
 • Златен чип рулет
 • Паи Гоу покер

Bonuses

Казиното Бока сигурно знае како да создаде понуда што привлекува внимание. Играчите се поканети да заработат на бонус за добредојде до 750 канадски долари, плус 200 бесплатни вртења. Има минимален депозит од 30 канадски долари на место, а првите 20 вртења се додаваат веднаш по успешното активирање на понудата. Остатокот ќе биде испратен на вашата сметка во серии од 20 на секои 24 часа за девет дена. За жал, барањата за обложување важат и за бонус готовина и за бесплатни вртења. Добивките од бонус готовина ќе треба да се обложуваат на 35 x. И сите добивки од бесплатните вртења ќе треба да се обложуваат на 40 x. Играчите имаат 10 дена да ги завршат сите обложувања.

Други бонуси вклучуваат:

 • Вчитај повторно за викенд
 • Капки и победи
 • Казино во живо Cashback

Секој бонус има различни услови; Ви препорачуваме прво да ги прегледате бонусните О&К за да ги разберете барањата за обложување.

Languages

Онлајн казиното Бока е повеќејазична платформа која се фокусира на играчи од различни локации. За да се смести секој играч, казиното поддржува неколку доминантни јазици во земјите каде што е лиценцирано. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу достапните јазици. Некои од поддржаните јазици вклучуваат:

 • Англиски
 • фински
 • германски
 • полски
 • норвешки

Countries

Пазарниот удел на казиното Бока го сочинуваат играчи кои живеат во различни региони. Ова бара потреба да има повеќе валути заеднички во овие региони. Валутата е специфична за локацијата; оттука нема потреба да се префрлате помеѓу валути. Некои од популарните валути вклучуваат:

 • Канадски долари
 • евра
 • американски долари
 • Новозеландски долари
 • полски злоти

Promotions & Offers

Онлајн казиното Бока нуди огромно готовинско засилување на секој од вашите први четири депозити до 500 евра и 200 ФС како пакет за добредојде. Има многу игри во лобито, од слотови, видео покер, џекпот и класични игри на маса како блек џек или рулет. Ова експанзивно лоби за игри е поддржано од некои од водечките провајдери на софтвер на пазарот денес.

Software

Врвните провајдери на софтвер го моќат онлајн казиното Бока; како резултат на тоа, играчите можат да уживаат во некои од најдобрите онлајн казино игри. Овие провајдери на софтвер се одговорни за десетици игри и наслови на дилери во живо. За да го направат лобито на играта лесно достапно, играчите можат да ги подредат сите достапни игри користејќи софтверски провајдери како опција за филтер. Бока донесе одлична одлука работејќи со овие провајдери на софтвер, а играчите ги користат придобивките. Играчите можат да учествуваат и во некои од промоциите што ги спроведуваат некои од овие добавувачи на софтвер. Некои од најдобрите студиа за игри вклучуваат:

 • Прагматична игра
 • Елк студија
 • Betsoft
 • Игдрасил
 • Microgaming

Support

Тимот на Бока се состои од професионални поединци кои се подготвени да им помогнат на играчите 24/7. Играчите можат да контактираат со тимот преку објект за разговор во живо или преку е-пошта. Тие можат да се повикаат на делот ЧПП во случај на какви било појаснувања за бонуси, игри или начини на плаќање.

Boka Casino располага со обемна листа на ЧПП што обезбедува многу информации за различни области на страницата. Ако имате прашање, вреди да ги истражите ЧПП за решение. Услугата за поддршка е достапна дење и ноќе, седум дена во неделата. 

Можете да контактирате со агент за поддршка преку разговор во живо, е-пошта (support@bokacasino.com), или телефон.

Deposits

Казиното Бока нуди пристојна разновидност на решенија за плаќање за да можете да испраќате пари удобно и без мака. Казиното ги прифаќа сите плаќања со Visa и Mastercard, заедно со многу реномирани е-паричници; некои начини на плаќање вклучуваат:

 • Виза
 • Банкарска жица
 • Нетелер
 • Скрил
 • Paysafe картичка
Total score7.7
Добрите
+ Чист дизајн
+ 4000+ игри
+ Постојани нови игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (9)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Хинди
БонусиБонуси (8)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за лојалностВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Унгарски форинти
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (5)
Исланд
Канада
Полска
Унгарија
Финска
ИгриИгри (22)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
AstroPay
Bank Wire Transfer
EcoPayz
Interac
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
OP-Pohjola
Paysafe Card
Rapid Transfer
S-pankki
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Verkkomaksu
Visa
СофтверСофтвер (57)