Bondibet Преглед на казино - About

BondibetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
БонусДо 750% бонус + 110 бесплатни вртења
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Bondibet
До 750% бонус + 110 бесплатни вртења
Deposit methodsMasterCardVisa
Добијте го бонусот
About

About

BondiBet е доверливо онлајн казино кое е основано во 2018 година. Иако е релативно младо онлајн казино, операторите на казино имаат долга историја во бизнисот со коцкање, поради што ова онлајн казино брзо успеа да направи име за себе и изгради солидна репутација.

Причината зад неговата голема репутација е тоа што оваа страница за казино им обезбедува на играчите само најдобрите онлајн казино игри на пазарот, како и некои од најнаградувачките бонуси и промоции кои можат да му угодат на секој играч што се приклучува на ова онлајн казино.

Bondibet

За да регистрираат сметка во казиното BondiBet, играчите ќе мора да пристапат до официјалната веб-страница на казиното, потоа да кликнете на копчето „Приклучи се сега“ и да ги пополнат празните полиња. Целиот процес на регистрација е супер лесен и ќе потрае неколку минути за да се заврши.

Сопственик и извршен директор

Казиното BondiBet е во сопственост и управувано од BondiBet Limited, која е компанија која е лиценцирана и регулирана од Curacao eGaming – еден од најпочитуваните регулатори во индустријата.

Број на лиценца

Ова доверливо онлајн казино е управувано од BondiBet Limited и е лиценцирано од Curacao eGaming. За жал, ова онлајн казино не го прикажа својот број на лиценца.

Каде се базира казиното BondiBet?

Физичката локација на седиштето на казиното Bondibet е непозната.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот