Bondibet Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
Bondibet
Bondibet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Казиното BondiBet е дел од партнерската програма на BondiBet Partners. Онлајн казината кои сакаат да учествуваат во оваа придружна програма мора прво да регистрираат сметка на нивната официјална веб-страница. Таму ќе треба да направат врска со нивниот личен ID и да му доделат име.

По пополнувањето на апликацијата, претставник од BondiBet Partners ќе контактира со казиното за да разговара за суштинските детали. Кога казиното ќе стане дел од придружната програма, тие потоа можат да изберат промотивен материјал и да го стават на нивната локација за казино. Во моментов, само BondiBet казиното е дел од партнерската програма на BondiBet Partners.

Членовите на придружната програма на BondiBet Partners ќе имаат пристап до стандардни комисии како што се:

  • До 10 нови клиенти = 25% од нето приходот на онлајн казиното
  • Помеѓу 11 и 40 нови клиенти = 30% од нето приходот на онлајн казиното
  • Помеѓу 41 и 100 нови клиенти = 35% од нето приходот на онлајн казиното
  • 101 или повеќе нови клиенти = 45% од нето приходот на онлајн казиното
Total score8.2
Добрите
Лошите
- Провизија за одредени начини на плаќање
- Многу ограничувања во земјата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (12)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Нови тајвански долари
Туниски динари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (1)
Австралија
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
MasterCard
Neosurf
Visa
СофтверСофтвер (4)