Casino Cruise Преглед на казино - About

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Во Casino Cruise, можете да најдете неспоредливо искуство со игри, бидејќи казиното е создадено со една идеја на ум, да им понуди возбудливо искуство со игри на нивните играчи. 

Уште повеќе, казиното нуди врвни мобилни игри и мобилни слотови, за да можете да уживате и играјќи во движење.

Во овој преглед на Casino Cruise ќе ги најдете софтверите, игрите, методите за депонирање и многу повеќе. Продолжи да читаш!

Casino Cruise е основан во 2014 година, и ова го прави казиното сè уште да биде едно од најмладите имиња во индустријата на онлајн казино. Она што ги привлекува новите играчи во казиното е фактот што успеале да достигнат такви височини за краток период. Казиното е управувано од Genesis Global Ltd и има седиште во Малта.

Казиното е изградено околу четири основни принципи. Првото нешто на кое се концентрира казиното е да обезбеди колосален избор на игри за своите играчи. Ова не значи дека тие ќе соработуваат со секој провајдер на софтвер за да го сторат тоа. Наместо тоа, тие ја научија формулата дека понудата на најдобриот производ е задолжителна, и поради таа причина, тие соработуваа со некои од најдобрите софтверски провајдери во индустријата, на крајот на краиштата, квалитетот пред квантитетот.

Вториот принцип околу кој се базира казиното е да се обезбеди напредно мобилно искуство. Casino Cruise нуди апликација пријатна за корисникот која ви ги носи сите ваши омилени игри, без разлика каде сте.

Третиот принцип околу кој се заснова ова казино е на секој играч да му ја обезбеди услугата за клиенти што му е потребна. Тие се достапни 24/7, така што секој пат кога ќе имате проблем, можете да се јавите во казиното и агентот за клиенти ќе ви помогне.

И последно, но не и најмалку важно, тие ќе го наградат секој клиент со дарежливи бонуси и промоции.

Сопственик и извршен директор

Сопственик на Casino Cruise е Genesis Global Limited Casinos, а нивниот сегашен извршен директор е Ариел Рим - извршен директор на Genesis Global Limited.

Број на лиценца

Казино Круз е управувано и управувано од Genesis Global Limited, која е инкорпорирана според законите на Малта (C65325) на регистрираната адреса 28, GB Buildings, Level 3, Watar Street, Ta' Xbiex, XBX 1301, Malta. Genesis Global Limited е лиценцирана и регулирана од страна на Органот за игри на среќа на Малта со број на лиценца MGA/B2C/314/2015 издадена на 5 август 2016 година, како и од Комисијата за коцкање на ОК со број на лиценца 000-045235-R-324169-008.

Каде се базира Казино Круз?

Тековната адреса на Casino Cruise е 28, GB Buildings, Level 3, Watar Street, Ta' Xbiex, XBX 1301, Malta.

Total score8.0
Добрите
+ Убави тековни промоции
+ Брзи повлекувања
+ Достапни се локални дилери

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Норвешки
Руски
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (30)
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (12)