Casino Cruise Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма на Casino Cruise, прво треба да го пополните формуларот за регистрација. Испратете ја апликацијата и почекајте ваше одобрување, толку е едноставно. Кога вашата регистрација е одобрена, ќе добиете е-пошта со детали за најавување

Првото нешто што ми паѓа на ум кога станува збор за придружната програма е колку можете да заработите? Казиното нуди различни структури на провизија, вклучувајќи:

 • Директно учество на приходите
 • CPA
 • Напреден план на комисијата
 • План на Комисијата за медиуми

Засега се покажува дека најдобра понуда е Комисијата за акции за приходи која започнува од 35% и се базира на нето приходи. Исто така, ќе имате можност да заработите провизија за упатување од 2,5% за секој нов играч што ќе го упатите во казиното.

Што е придружна програма на Casino Cruise?

Придружната програма на Casino Cruise се нарекува Genesis Affiliates и ги вклучува следните брендови:

 • Касу

 • Спела

 • Битие

 • Херојот на Вегас

 • Sloty

 • Спинит

 • Казино радост

 • Круз во казино

 • Пелаа

 • Казино богови

Total score8.0
Добрите
+ Убави тековни промоции
+ Брзи повлекувања
+ Достапни се локални дилери

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Норвешки
Руски
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (30)
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (12)