Casino Cruise Преглед на казино - Bonuses

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Bonuses

Секој нов играч во Casino Cruise ќе добие бонус за добредојде што достигнува 1000 долари кога ќе ја креира својата сметка за вистински пари. Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $200 и 200 бесплатни вртења. Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 200 долари, треба да го користите бонус кодот WCRUISES2 за да се квалификувате за понудата. Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES3 за да се квалификувате за понудата. Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до $200, треба да го користите бонус кодот WCRUISES4 за да се квалификувате за понудата.

Депозитите направени со Skrill и Neteller не се подобни, за жал. Освојте крстарење - Казиното, за да остане верно на својата тема, редовно организира среќно извлекување каде што можете да освоите крстарење вредно до 580 долари.

Месечен Splash - првата среда од секој месец. Имате 48 часа да побарате бонус за депозит од 50% до 100 долари.

Бесплатен викенд - Секој пат кога ќе депонирате во текот на неделата ќе ви бидат доделени дополнителни вртења или бонус готовина во четврток.

Забава во вторник на базенот – Секој вторник можете да барате бонус за депозит до 25% до 100 долари.

Понеделнички бриз – Првиот депозит ќе го добиете во понеделник, кој ќе одговара со 25% до 100 долари.

Готовински поени – Казино Круз има бонус за лојалност каде што добивате поени за секој облог што ќе го направите.

Одредби и услови за бонусот за лојалност

Ќе треба да обложите 20 долари на игри со видео слот и 50 долари на други игри за да заработите 1 поен.

Максималниот готовински бонус што можете да го откупите месечно е 5.000 УСД, додека членовите на ВИП можат да уживаат во бонус кој достигнува и до 20.000 долари.

Нема услови за обложување за оваа промоција, а исто така нема максимален облог.

Ако не сте активни на вашата сметка повеќе од 3 месеци, поени ќе ви бидат одземени.

За оваа понуда нема максимална наплата.

Оваа промоција е достапна за сите членови на казиното кои имаат право да креираат сметка во Casino Cruise. Играчите кои живеат на територии кои се наведени како ограничени не можат да креираат сметка во казиното, а меѓу нив се Австралија, Бангладеш, Белорусија, Белгија, Босна и Херцеговина, Бугарија, Кина, Хрватска, Чешка, Грузија, Грција, Индонезија, Казахстан, Латвија, Литванија, Малезија, Монголија, Нигерија, Филипини, Полска, Република Молдавија, Словенија, Тајланд, Виетнам и Украина.

Можете да заработите поени во готовина само кога правите облози со вистински пари, тоа значи дека не можете да заработите поени кога играте со бонус средства.

Бонус код

Кога ќе го направите вашиот прв депозит, треба да користите бонус код за да го побарате бонусот за добредојде. Треба да ја користите бонусната шифра 200CC и ќе добиете добра зделка за тоа.

Бонусот за добредојде е достапен само за играчи кои креираат нова сметка за вистински пари во Casino Cruise.

За да се квалификувате за понудата, ќе треба да заработите најмалку 10 долари за секој бонус. Бонусот за добредојде се пренесува преку вашите први четири депозити.

Ако не сакате да ја добиете понудата за добредојде, можете да се откажете по уплатата.

Ќе мора да го обложите секој бонус 50 пати пред да бидете достапни за да ги повлечете вашите добивки.

Во моментот кога вашиот прв депозит е успешен, ќе добиете 2 бесплатни вртења, а остатокот од вртењата ќе ги добиете во текот на 9 дена.

Казиното го задржува правото да ги промени условите на бонусот за добредојде секогаш кога тие веруваат дека е неопходно.

Бесплатните вртења важат само 72 часа по активирањето.

Депозитите направени со Skrill или Neteller не се подобни за првите четири депозити.

Бонус за добредојде

Кога ќе се придружите на семејството на Casino Cruise, ќе добивате многу различни награди секогаш кога ќе играте во казиното. Но, за да ги започнете работите, ќе бидете наградени со многу дарежлива понуда за добредојде што не само што ќе го зголеми вашето салдо на готовина, туку ќе донесе и бесплатни вртења што можете да ги играте на еден од најпопуларните игри со видео слот, Starburst. За да го побарате бонусот, сè што треба да направите е да се упатите до благајната и да го изберете бонусот од паѓачкото поле. Вака функционира пакетот за добредојде:

· Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $200 и 200 бесплатни вртења.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES2 за да се квалификувате за понудата.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД.

· Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES4 за да се квалификувате за понудата.

Некои земји се исклучени од понудата за добредојде и тие вклучуваат Литванија, Белорусија, Латвија, Чешка, Кина, Бугарија, Полска, Босна и Херцеговина, Хрватска, Грција, Република Молдавија, Малезија, Грузија, Филипини, Казахстан, Виетнам, Тајланд, Индонезија, Нигерија, Бангладеш, Монголија и Украина.

Бонус за регистрација

Бонусот за добредојде во Casino Cruise е многу дарежлив и може драстично да ја подобри вашата рамнотежа. Бонусот се пренесува преку вашите први четири депозити на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $200 и 200 бесплатни вртења.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES2 за да се квалификувате за понудата.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД.

· Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES4 за да се квалификувате за понудата.

Имајте на ум дека овој бонус е достапен само за нови играчи. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е најмалку 10 долари.

Не можете да направите депозит користејќи Neteller или Skrill кога сакате да го побарате бонусот за добредојде.

Играчите кои живеат во Соединетите Американски Држави, Франција и Израел не можат да бараат бонус за добредојде.

Бонус без депозит

Во овој момент, Casino Cruise нуди 55 бесплатни вртења на Starburst без депозит бонус. Ова е бонус без депозит што значи дека не треба да вложувате депозит за да ја играте играта. Максималниот износ што можете да го освоите од бесплатните вртења е 100 долари, а барањата за обложување се 40x.

Бонус за натпревар

За да го добиете целосниот износ на понудата за добредојде треба да направите четири последователни депозити. Правилата за секој бонус се различни и функционираат на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $200 и 200 бесплатни вртења.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES2 за да се квалификувате за понудата.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД.

· Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES4 за да се квалификувате за понудата.

Бонус за повторно вчитување

Постојат неколку бонуси за повторно вчитување во Casino Cruise од кои можете да ги искористите. Секој вторник ќе добивате совпаѓање од 25% на вашиот депозит до $100. И, во првата среда од месецот, може да побарате бонус од 50% до 100 долари.

Highroller бонус

Во овој момент, Casino Cruise не нуди специфичен висок бонус. Играчите кои сакаат да депонираат големи, ќе заработат повеќе преку повторно вчитување понуди, како и преку програмата за лојалност што ја нуди казиното.

Повлекување бонус

Понудите за пријавување во Casino Cruise доаѓаат со барања за обложување од 40x. Ова значи дека треба да го обложите бонусот 40 пати пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Имајте на ум дека не сите игри придонесуваат за исполнување на барањата за обложување на ист начин. Игрите со видео слот ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување додека Карибите покер, игри на маса, покер и рулет ќе придонесат само 20%. Блек Џек во живо, Казино Холдем во живо, Бакара во живо и Бакара ќе придонесат 10% за исполнување на барањата за обложување.

Total score8.0
Добрите
+ Убави тековни промоции
+ Брзи повлекувања
+ Достапни се локални дилери

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Норвешки
Руски
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (30)
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (12)