Casino Cruise - Countries

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Countries

Играчите од некои земји не се достапни за создавање сметка на Casino Cruise, вклучувајќи ги Соединетите Американски Држави и нејзините територии, Австралија, Франција и нејзините територии, Шпанија, Данска, Иран, Израел, Португалија, Романија и Турција.

Казино Круз не им дозволува на играчите од јурисдикции каде што коцкањето се смета за нелегално да креираат сметка. Ако сте жител на земја каде што коцкањето е нелегално и учествувате во џекпот или промотивни понуди, тогаш казиното го задржува правото да ги поништи сите добивки што ги стекнувате. Постојат некои други ограничувања во казиното. На пример, играчите од следните земји не смеат да добијат бонус за добредојде, Литванија, Белорусија, Латвија, Чешка, Кина, Бугарија, Полска, Босна и Херцеговина, Хрватска, Грција, Република Молдавија, Малезија, Грузија, Филипини, Казахстан, Австралија, Словенија, Виетнам, Тајланд, Индонезија, Сингапур, Нигерија, Бангладеш, Монголија, Белгија и Украина.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Норвешки
Руски
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (30)
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (12)