Casino Cruise - Promotions & Offers

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Promotions & Offers

Casino Cruise нуди промотивен код и доколку го користите ќе уживате во дополнителни поволности. Благодарение на промотивниот код, можете да го зголемите салдото и да го зголемите бројот на бесплатни вртења што ги добивате и што уште не. Користете ја бонусната шифра 200CC кога ќе се регистрирате за вашата нова сметка и ќе добиете 200 бесплатни вртења на Starburst.

Има многу различни промоции достапни за играчите. Имајте на ум дека промотивните кодови се ограничени временски понуди и штом ќе ја креирате вашата сметка во казиното, треба да ја проверувате вашата сметка од време на време.

Првиот пат кога ќе ја креирате вашата сметка во Casino Cruise и ќе го направите вашиот депозит, имате право на многу дарежлив бонус за депозит од 200% до 100 УСД и згора на тоа, ќе добиете 200 бесплатни вртења.

Како да го користите промотивниот код?

Ако претходно сте играле во казино или две, веројатно сте запознаени како да го користите кодот за бонус. Но, ако ова е вашиот прв пат да се приклучите на онлајн казино, тогаш подготвивме лесен водич чекор-по-чекор за вас.

· Најавете се на вашата нова сметка за крстарење во Казино.

· Направете депозит и внесете го промотивниот код.

· Изберете го бонусот што ви се допаѓа од пакетот за добредојде.

· Играјте ги бонусните средства за да ги исполните барањата за обложување.

· Исполнете ги барањата за обложување во рок од 14 дена.

· Повлечете бонус.

Пријавете се / Понуда на нов клиент

Казино Круз ги прифаќа сите нови играчи и прави се за тие играчи да се чувствуваат посебно. За почеток, казиното нуди колосален бонус за добредојде што може да го подобри вашето салдо со дополнителни 1000 долари во бонус средства, а згора на тоа, ќе добиете 200 бесплатни вртења на Starburst. Минималниот депозит потребен за оваа понуда е 10 УСД. Бонусот за добредојде се пренесува преку вашите први четири депозити на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $200 и 200 бесплатни вртења.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $200, треба да го користите бонус кодот WCRUISES2 за да се квалификувате за понудата.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES3 за да се квалификувате за понудата.

· Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 25% бонус за депозит до 200 УСД, треба да го користите бонус кодот WCRUISES4 за да се квалификувате за понудата.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Норвешки
Руски
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (30)
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (12)