Casino Estrella Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Casino Estrella е многу дарежлив со своите нови играчи нудејќи им бонус за добредојде за да им даде почеток. И забавата не застанува тука, откако ќе станете редовен во казиното, можете да уживате во тони промоции и бонуси.

Првиот пат кога ќе се приклучите на Estrella казиното ќе добиете 100% понуда за добредојде што ќе го подобри вашето салдо до 100 долари, а не ви треба промотивен код за да ја побарате оваа понуда. Прифаќањето на бонусот е одлична можност да испробате повеќе игри од вообичаено и да го подобрите вашето искуство со игри.

За да ја побарате понудата за добредојде, се што треба да направите е да креирате нова сметка во казиното и да го направите вашиот прв депозит. За целосно искористување на оваа промоција, ви предлагаме да го депонирате целиот износ од 100 долари, казиното ќе одговара на тој износ, така што ќе завршите со 200 долари во вашето салдо за играње.

Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД, а бонусот за добредојде треба да се префрли 30 пати во рок од 30 дена.

Нова понуда на клиенти

Секој нов клиент во казиното има право на 100% бонус за депозит до 100 долари, првиот пат кога ќе ја креира својата сметка и ќе го направи својот прв депозит.

Згора на тоа, штом ќе станете редовни во казиното, можете да уживате во многу различни бонуси и промоции. Случајните играчи се избираат секој месец за да добијат бесплатна готовина, затоа ви предлагаме да внимавате бидејќи тоа можеби сте вие.

Казиното има програма за лојалност, исто така наречена Estrella Superpoints, а за да станете дел од оваа програма се што треба да направите е да ги играте вашите омилени игри за вистински пари и да собирате поени.

Total score8.1
Добрите
+ Брзо депозит и повлекување
+ ВИП програма
+ Програма за лојалност

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (18)
Аргентина
Боливија
Венецуела
Гватемала
Доминиканска Република
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Колумбија
Коста Рика
Куба
Мексико
Никарагва
Панама
Парагвај
Перу
Уругвај
Хондурас
Чиле
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (23)