Casino Estrella Преглед 2024 - Promotions & Offers

Casino EstrellaResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзо депозит и повлекување
ВИП програма
Програма за лојалност
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Casino Estrella е многу дарежлив со своите нови играчи нудејќи им бонус за добредојде за да им даде почеток. И забавата не застанува тука, откако ќе станете редовен во казиното, можете да уживате во тони промоции и бонуси.

Првиот пат кога ќе се приклучите на Estrella казиното ќе добиете 100% понуда за добредојде што ќе го подобри вашето салдо до 100 долари, а не ви треба промотивен код за да ја побарате оваа понуда. Прифаќањето на бонусот е одлична можност да испробате повеќе игри од вообичаено и да го подобрите вашето искуство со игри.

За да ја побарате понудата за добредојде, се што треба да направите е да креирате нова сметка во казиното и да го направите вашиот прв депозит. За целосно искористување на оваа промоција, ви предлагаме да го депонирате целиот износ од 100 долари, казиното ќе одговара на тој износ, така што ќе завршите со 200 долари во вашето салдо за играње.

Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД, а бонусот за добредојде треба да се префрли 30 пати во рок од 30 дена.

Нова понуда на клиенти

Нова понуда на клиенти

Секој нов клиент во казиното има право на 100% бонус за депозит до 100 долари, првиот пат кога ќе ја креира својата сметка и ќе го направи својот прв депозит.

Згора на тоа, штом ќе станете редовни во казиното, можете да уживате во многу различни бонуси и промоции. Случајните играчи се избираат секој месец за да добијат бесплатна готовина, затоа ви предлагаме да внимавате бидејќи тоа можеби сте вие.

Казиното има програма за лојалност, исто така наречена Estrella Superpoints, а за да станете дел од оваа програма се што треба да направите е да ги играте вашите омилени игри за вистински пари и да собирате поени.