Casino Extra Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Казино Екстра сака да ги пречека сите нови играчи, не со еден туку со три бонуси. Сè што ви преостанува е да се упатите во казиното, да креирате сметка и да го вложите вашиот депозит за да можете да се фатите за некои од многуте дарежливи понуди што казиното ги подготви за вас.

Како што рековме претходно, првиот пат кога ќе ја креирате вашата сметка и ќе направите депозит, ќе добиете не еден туку три бонуси за добредојде. Првиот бонус за добредојде е 100% бонус за депозит кој ќе го подобри вашето салдо до $100, а згора на тоа, ќе добиете 50 бесплатни вртења.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $50 и 50 бесплатни вртења. Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $200 и 50 бесплатни вртења.

Total score8.0
Добрите
+ Брзи и сигурни депозити и исплати
+ ВИП и програми за лојалност во понуда
+ Дневен пад и победи

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Руски
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (3)
Канада
Франција
Швајцарија
ИгриИгри (13)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (20)