Casino Extra Преглед 2024 - Promotions & Offers

Casino ExtraResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $350 + 100 бесплатни вртења
Брзи и сигурни депозити и исплати
ВИП и програми за лојалност во понуда
Дневен пад и победи
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи и сигурни депозити и исплати
ВИП и програми за лојалност во понуда
Дневен пад и победи
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Казино Екстра сака да ги пречека сите нови играчи, не со еден туку со три бонуси. Сè што ви преостанува е да се упатите во казиното, да креирате сметка и да го вложите вашиот депозит за да можете да се фатите за некои од многуте дарежливи понуди што казиното ги подготви за вас.

Како што рековме претходно, првиот пат кога ќе ја креирате вашата сметка и ќе направите депозит, ќе добиете не еден туку три бонуси за добредојде. Првиот бонус за добредојде е 100% бонус за депозит кој ќе го подобри вашето салдо до $100, а згора на тоа, ќе добиете 50 бесплатни вртења.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $50 и 50 бесплатни вртења. Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $200 и 50 бесплатни вртења.