CasinoCasino Преглед на казино - Live Casino

CasinoCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде 100% до 100 евра
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бонус за враќање на готовина
Широк асортиман на slingo
Секогаш 10% враќање на готовина
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Игри во живо

Игрите во живо во CasinoCasino се напојуваат исклучиво од Evolution Gaming. Тие сакаат да им го понудат на своите играчи најдоброто, па поради таа причина го користат снабдувачот број еден на игри во живо. Некои од игрите се емитуваат од копнено казино, така што имате речиси искуство во реално време. Некои од најпопуларните игри што можете да ги играте со помош на дилер во живо се рулет, покер, блек џек и бакара, но можете да играте и Live Monopoly и Live Deal или No Deal.

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо

Блек Џек е многу популарна казино игра која обично се игра со 8 шпил карти. Еве некои од основните правила што треба да ги знаете пред да започнете да ја играте играта:

· Блек Џек плаќа 3:2 · Дилерот секогаш стои на меки 17 · На играчот му е дозволено да се удвои на која било почетна 2 карта · На играчот му е дозволено да се удвои по поделбата · Нема предавање · Играчот може да дели парови само еднаш · Работ на куќата според овие правила изнесува 0,72%.

Ова се следните варијанти на блек џек што можете да ги најдете во CasinoCasino: · Блек Џек Класик 6 · Забавен Блек Џек · Блек Џек Класик 8 · Бесплатен облог Блек Џек · Блек Џек Класик 5 · Блек Џек Класик 2 · Блек Џек Класик 1 · Блек Џек Класик 9 · Блек Џек А · Блек Џек Б · Блек Џек Класик 3 · Блек Џек Класик 4 · Блек Џек Класик 7 · Блек Џек Д · Блек Џек Дијамант VIP · Блек Џек Е · Блек Џек L · Блек Џек М · Блек Џек Забава · Блек Џек Платинум VIP · Блек Џек Сребрена 1 · Блек Џек Сребрена 2 · Блек Џек Сребрена 3 · Блек Џек Сребрена 4 · Блек Џек Сребрена 5 · Блек Џек Сребрена 6 · Блек Џек Сребрена 7 · Блек Џек VIP A · Блек Џек VIP B · Блек Џек VIP C · Блек Џек VIP D · Блек Џек VIP E · Блек Џек VIP G · Блек Џек VIP H · Блек Џек VIP I · Блек Џек Бело 1 · Блек Џек Бело 2

Рулет во живо

Рулет во живо

Рулет во живо во CasinoCasino има едно нула тркало и нуди куќен раб од 2,70%. Минималниот облог што можете да го поставите е 1 УСД, а максималниот е 75.000 УСД.

Следниве игри со рулет можете да ги најдете во Казино Казино: · Молња рулет · Авто-рулет · Мини рулет во живо · Импресивен рулет · Авто-рулет VIP · Рулет на Deutsches · Рулет во Лондон · Рулет Норск · Бенелукс Slingshot (Авто-рулет La Partage) · Свенск Рулет