CasinoCasino - Live Casino

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Live Casino

Игри во живо

Игрите во живо во CasinoCasino се напојуваат исклучиво од Evolution Gaming. Тие сакаат да им го понудат на своите играчи најдоброто, па поради таа причина го користат снабдувачот број еден на игри во живо. Некои од игрите се емитуваат од копнено казино, така што имате речиси искуство во реално време. Некои од најпопуларните игри што можете да ги играте со помош на дилер во живо се рулет, покер, блек џек и бакара, но можете да играте и Live Monopoly и Live Deal или No Deal.

Блек Џек во живо

Блек Џек е многу популарна казино игра која обично се игра со 8 шпил карти. Еве некои од основните правила што треба да ги знаете пред да започнете да ја играте играта:

· Блек Џек плаќа 3:2 · Дилерот секогаш стои на меки 17 · На играчот му е дозволено да се удвои на која било почетна 2 карта · На играчот му е дозволено да се удвои по поделбата · Нема предавање · Играчот може да дели парови само еднаш · Работ на куќата според овие правила изнесува 0,72%.

Ова се следните варијанти на блек џек што можете да ги најдете во CasinoCasino: · Блек Џек Класик 6 · Забавен Блек Џек · Блек Џек Класик 8 · Бесплатен облог Блек Џек · Блек Џек Класик 5 · Блек Џек Класик 2 · Блек Џек Класик 1 · Блек Џек Класик 9 · Блек Џек А · Блек Џек Б · Блек Џек Класик 3 · Блек Џек Класик 4 · Блек Џек Класик 7 · Блек Џек Д · Блек Џек Дијамант VIP · Блек Џек Е · Блек Џек L · Блек Џек М · Блек Џек Забава · Блек Џек Платинум VIP · Блек Џек Сребрена 1 · Блек Џек Сребрена 2 · Блек Џек Сребрена 3 · Блек Џек Сребрена 4 · Блек Џек Сребрена 5 · Блек Џек Сребрена 6 · Блек Џек Сребрена 7 · Блек Џек VIP A · Блек Џек VIP B · Блек Џек VIP C · Блек Џек VIP D · Блек Џек VIP E · Блек Џек VIP G · Блек Џек VIP H · Блек Џек VIP I · Блек Џек Бело 1 · Блек Џек Бело 2

Рулет во живо

Рулет во живо во CasinoCasino има едно нула тркало и нуди куќен раб од 2,70%. Минималниот облог што можете да го поставите е 1 УСД, а максималниот е 75.000 УСД.

Следниве игри со рулет можете да ги најдете во Казино Казино: · Молња рулет · Авто-рулет · Мини рулет во живо · Импресивен рулет · Авто-рулет VIP · Рулет на Deutsches · Рулет во Лондон · Рулет Норск · Бенелукс Slingshot (Авто-рулет La Partage) · Свенск Рулет

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Шведски
БонусиБонуси (5)
Без обложувачки бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (2)
Евра
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (136)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Џибути
Австрија
Азербејџан
Ангвила
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Брунеи
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Гибралтар
Гренада
Гренланд
Грузија
Данска
Доминиканска Република
Египет
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Етиопија
Замбија
Индија
Ирска
Исланд
Казакстан
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Куба
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Маурициус
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Палау
Палестински територии
Парагвај
Перу
Полска
Руанда
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Словачка
Словенија
Сомалија
Србија
Суринаме
Танзанија
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Узбекистан
Украина
Уругвај
Финска
Фиџи
Хаити
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шри Ланка
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (14)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (16)