Casino.com - Live Casino

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Live Casino

Една од највозбудливите карактеристики што може да ги понуди казиното во денешно време е можноста да играте казино во живо. Вие комуницирате со вистински луѓе и седите на виртуелна маса со дилер во живо. Совршена комбинација на интерактивноста и атмосферата на копненото казино и удобноста на онлајн казиното.

Во живо казино Блек Џек

Ако Блек Џек е ваша „оди-на“ игра, тогаш треба да размислите да играте Блек Џек во живо во казино. За жал, не можете да играте игри во живо во режим на вежбање, така што ќе треба прво да отворите сметка за вистински пари и да направите депозит. Потоа, треба да изберете една од табелите за блек џек и да започнете да играте, толку е едноставно.

Рулет во живо

Casino.com може со гордост да каже дека ја има најсовремената технологија која ќе ви овозможи да играте рулет во живо со вистински играчи и крупиери. Оваа игра работи исто како и секоја друга игра со рулет и уште повеќе, нуди социјален зуи и возбуда кога другите учесници уживаат во истото искуство како и вие.

Играта е навистина лесна за играње, само треба да го изберете бројот на кој сакате да се обложувате и да ги ставите вашите чипови на масата пред да се врти топката. Ако сте почетник, тогаш ве советуваме да се придржувате до поедноставните облози како што се непарни/парни или црвени/црни. Но, ако сте поискусни во играта, тогаш имате плејада на избори кога станува збор за ставање облози.

Total score7.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Австро-германски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словенски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (13)
Јужна Африка
Ирска
Италија
Канада
Катар
Кувајт
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Саудиска Арабија
Финска
Шпанија
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)