Casino.com Преглед на казино - Mobile

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

Мобилното казино нуди широк спектар на опции и е достапно 24 часа на ден. Играчите можат да преземаат казино апликации за Windows, iOS или Android кога ја посетуваат главната или мобилната страница за да се обложуваат на нивните омилени игри.

Мобилната апликација за Android е достапна на неколку јазици, вклучувајќи англиски, германски или шведски и тоа се смета за една од најдобрите предности. Преземањето на апликацијата е прилично едноставно и постапката е навистина брза и можете да го направите директно од вашиот телефон следејќи ги овие чекори: · Одете во Play Store · Впишете „Casino.com Premium“ или „Casino.com“ · Кликнете на апликацијата за да преземете ја · Поминете низ процесот на инсталација · Кликнете на апликацијата и почнете да играте за вистински пари

Total score7.0
Добрите
+ Одличен избор на Playtech
+ Брзи повлекувања
+ Мегавејс слотови секција

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Австро-германски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словенски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (13)
Јужна Африка
Ирска
Италија
Канада
Катар
Кувајт
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Саудиска Арабија
Финска
Шпанија
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Samsung PaySkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)