Casino.com - Promotions & Offers

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Promotions & Offers

Casino.com нуди многу понуди за своите нови и постоечки клиенти. Првиот пат кога ќе се регистрирате во казиното, треба да го користите промотивниот код %PROMOCODE.

Casino.com ги олеснува работите дури и за почетници. За да започнете да играте, треба да креирате нова сметка и тоа можете да го направите во само неколку чекори:

  1. Кликнете Приклучи се сега

  2. Ова ќе ве однесе до страницата за регистрација каде што треба да пополните некои лични податоци.

  3. Имате опција да го преземете софтверот или да играте веднаш преку веб-прелистувачот.

  4. Треба да внесете детали како полно име, адреса, телефонски број, датум на раѓање и адреса на е-пошта при првиот пат кога ќе ја креирате вашата сметка.

  5. Кога ќе ја креирате вашата сметка, направете депозит и побарајте го вашиот бонус.

Веднаш ќе добиете 100% бонус за совпаѓање првиот пат кога ќе депонирате во казиното. Ова ќе ја зајакне вашата рамнотежа и ќе ви даде повеќе шанси да испробате некои игри. Бонусот доаѓа со барања за обложување кои се 40x. Згора на тоа, ќе добиете и 20 бесплатни вртења што можете да ги играте на слотот Age of Gods без потреба од депозит. Уште повеќе, ако направите депозит, можете да добиете до 180 бесплатни вртења и 400 долари бонус парични средства за да ги играте вашите омилени игри.

Total score7.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Австро-германски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словенски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (13)
Јужна Африка
Ирска
Италија
Канада
Катар
Кувајт
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Саудиска Арабија
Финска
Шпанија
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)