Casino.com - Support

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Support

Најзгодниот начин за контакт со казиното е преку разговор во живо. Во долниот десен агол на казинотона веб-страницата, можете да го најдете потсетникот за разговор во живо и можете да разговарате со агентите во секое време. Вие само треба да кликнете на известувањето и прозорецот за разговор во живо ќе се појави на екранот. Ако сите оператори се зафатени, времето на чекање е 5 минути.

Можете исто така да контактирате со казиното преку телефон на следните броеви:

  • Бесплатен телефон во Велика Британија: 0808 238 6049
  • Меѓународен: +350 200 44793

Casino.com нуди и 24-часовна телефонска поддршка за своите клиенти. Имаат 2 бесплатни линии што можете да ги користите за да ги повикате:

  • Обединетото Кралство: 0800 9012 483
  • Надвор од ОК: +350 200 44793

Ако имате формална поплака или поради некоја причина, сакате да испратите е-пошта, можете да го направите и тоа. Нивната е-пошта е support@casino.com

Total score7.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Австро-германски
Англиски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словенски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (13)
Јужна Африка
Ирска
Италија
Канада
Катар
Кувајт
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Саудиска Арабија
Финска
Шпанија
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)