CasinoEmpire

Age Limit
CasinoEmpire
CasinoEmpire is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
NetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Casino Empire е основана во 2020 година и е во сопственост на Geomatic Marketing NV

Богатата разновидност на онлајн игри во Empire Casino прави да се чувствувате како да сте император, а лобито на играта е вашата империја. Без разлика дали сте љубител на слот игри или љубители на игри на маса, Casino Empire ве покрива. Casino Empire нуди и блек џек, видео покер, бинго, бакара, игри со џекпот, кено, гребнатинкии игри во живо. Нивните дилери и игрите со казино во живо прават да се чувствувате како да сте телепортирани во вистинско казино.

CasinoEmpire

Bonuses

Сите знаеме дека ништо не го привлекува нашето внимание како што го привлекуваат промоциите, дури и Casino Empire го знае тоа! Кога регистрирате сметка во Casino Empire, добивате 5-депозит бонус за добредојде.

Откако ќе го направите вашиот прв депозит, кој е 20 евра или повеќе, добивате бонус од 200% до 2.000 евра, но ќе мора да го користите промотивниот код WELCOME200.

Потоа, кога ќе го направите вашиот втор депозит кој изнесува 20 евра или повеќе, добивате 100% бонус до 200 евра како додаток на 10 бесплатни вртења. Ќе мора да користите промотивен код, SECOND100.

По вашиот трет депозит, кој треба да биде најмалку 20 евра, ќе добиете бонус од 50% до 500 евра и ќе треба да го користите промотивниот код WELCOME3.

За четвртиот бонус за депозит, кој ви дава бонус од 50% до 500 евра, ќе мора да депонирате најмалку 20 евра и да го додадете промотивниот код WELCOME4.

Тоа не е се, бидејќи има еден конечен бонус за депозит кој ви дава бонус од 50% до 500 евра кога ќе го направите вашиот петти депозит од најмалку 20 евра и ќе го користите промотивниот код WELCOME5.

Languages

Casino Empire исто така реагира, што значи дека можете да играте казино игри на кој било мобилен уред, вашиот компјутер, Mac или на кој било таблет. Значи, без разлика дали сте корисник на Android, iOS, Mac или Windows, можете лесно да го најдете патот до Casino Empire кој е достапен на англиски, германски, француски, и италијански.

Support

Најдоброто нешто за Casino Empire е тоа што има елегантен интерфејс и што е исклучително лесен за користење. Но, за моментите кога не сте премногу сигурни за нешто во Casino Empire, не треба да се двоумите да контактирате со Поддршката за корисници бидејќи тие се корисни, пријателски и многу брзо да најдат решенија за какви било проблеми што ги имате.

Total score7.9
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Италијански
Француски
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус за бесплатни париБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (1)
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Австралија
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Франција
Холандија
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (5)
СофтверСофтвер (13)