CasinoIn - About

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

CasinoIn е основан во 2015 година, но лансираше дури во 2019 година. Тимот зад казиното сакаше да го има најдобриот производ пред да го претстави на клиентите, и тие направија одлична работа мора да признаеме. Сега, CasinoIn нуди енергична секција за обложување што на своите играчи им обезбедува сè што бараат онлајн казино.

CasinoIn

CasinoIn нуди посветени апликации и за корисниците на Android и iOS, а исто така и начини на плаќање со криптовалути, тоа се работи што ги ценат и користат нивните играчи.

Сопственик и извршен директор

CasinoIn е во сопственост на Reinvent NV

Број на лиценца

CasinoIn работи според законите на Курасао и има лиценца со број 1668/JAZ.

Каде се базира CasinoIn?

CasinoIn има седиште на следната адреса Ларнакос 22, FREGATA BUILDING, кат 2, канцеларија 102, Aglantzia, 2101, Никозија, Кипар.

Total score8.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Еврејски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (20)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Грција
Индија
Казакстан
Кина
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Полска
Португалија
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Унгарија
Финска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)