CasinoIn Преглед на казино - Account

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
БонусБонус за добредојде до 200 € + 60 вртења
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да играте во CasinoIn, треба да креирате сметка. Ова е многу лесна процедура и вашата сметка ќе биде добра и подготвена за само неколку минути. Сè што треба да направите е да се упатите на страницата на казиното и да кликнете на копчето Регистрирај се.

Откако ќе ја креирате вашата сметка, одете во Касиерот и направете го вашиот депозит. Не заборавајте да го искористите бонусот за добредојде кој ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ви овозможи да ја продолжите вашата игра. Ви предлагаме да ја поминете процедурата за верификација веднаш штом ќе ја креирате вашата сметка, за да немате никакви проблеми подоцна кога сакате да направите повлекување.

Дозволено е да имате само една сметка во казиното и ако се обидете да креирате повеќе сметки за да го искористите бонусот за добредојде, ризикувате да ги затворите сите ваши сметки.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

CasinoIn нуди одличен бонус за добредојде за да го подобрите вашето играње во казиното. Ова е одлична можност и треба да размислите да ја искористите. Бонусот за добредојде е 100% бонус за депозит за совпаѓање до 200 долари, а згора на тоа, ќе добиете 60 бесплатни вртења во текот на 4 недели, 15 бесплатни вртења неделно.

За да ја побарате понудата, сè што треба да направите е да го направите вашиот прв депозит. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за понудата е 10 долари.

Ако направите депозит користејќи Qiwi, Skrill или Skrill 1-Tap, нема да ги исполнувате условите за понудата за добредојде.

Кога ќе го прифатите бонусот за добредојде, треба да исполните одредени услови за да можете подоцна да ги повлечете вашите добивки.

Понудата за добредојде е достапна само за играчи кои ќе создадат нова сметка и ќе го направат својот прв депозит.

Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за бонусот е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 200 УСД. Ако сакате, можете да депонирате поголема сума од 200 УСД на вашиот прв депозит, но ова е износот со кој ќе одговара казиното.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 50 пати и треба да ги исполните пред да побарате повлекување.

Имате 30 дена од моментот на добивање на бонусот за да ги исполните условите за обложување.

Може да добиете само еден бонус за добредојде во казиното.

Максималниот облог што ви е дозволено да го направите додека играте со бонус средства е ограничен на 10 долари.

Преглед на казино: доверлив и функционален
2021-03-26

Преглед на казино: доверлив и функционален

Казино е подружница на Reinvent NV, и ги отвори своите врати во 2015 година. Матичната компанија е лиценцирана од страна на органот за коцкање Курасао. Тоа е полн со акција онлајн казино кои соработуваат со водечките програмери на iGaming за да им понудат на играчите многу опции за игри во казино, од џекпот што го менува животот до бонус богат со карактеристики слотови и наелектризирани игри на маса. Во овој преглед на казино Казиноин, ќе ги разгледаме главните карактеристики кои придонесуваат за успехот на казиното.