CasinoIn Преглед на казино - Account

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

За да играте во CasinoIn, треба да креирате сметка. Ова е многу лесна процедура и вашата сметка ќе биде добра и подготвена за само неколку минути. Сè што треба да направите е да се упатите на страницата на казиното и да кликнете на копчето Регистрирај се.

Откако ќе ја креирате вашата сметка, одете во Касиерот и направете го вашиот депозит. Не заборавајте да го искористите бонусот за добредојде кој ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ви овозможи да ја продолжите вашата игра. Ви предлагаме да ја поминете процедурата за верификација веднаш штом ќе ја креирате вашата сметка, за да немате никакви проблеми подоцна кога сакате да направите повлекување.

Дозволено е да имате само една сметка во казиното и ако се обидете да креирате повеќе сметки за да го искористите бонусот за добредојде, ризикувате да ги затворите сите ваши сметки.

Бонус за нова сметка

CasinoIn нуди одличен бонус за добредојде за да го подобрите вашето играње во казиното. Ова е одлична можност и треба да размислите да ја искористите. Бонусот за добредојде е 100% бонус за депозит за совпаѓање до 200 долари, а згора на тоа, ќе добиете 60 бесплатни вртења во текот на 4 недели, 15 бесплатни вртења неделно.

За да ја побарате понудата, сè што треба да направите е да го направите вашиот прв депозит. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за понудата е 10 долари.

Ако направите депозит користејќи Qiwi, Skrill или Skrill 1-Tap, нема да ги исполнувате условите за понудата за добредојде.

Кога ќе го прифатите бонусот за добредојде, треба да исполните одредени услови за да можете подоцна да ги повлечете вашите добивки.

Понудата за добредојде е достапна само за играчи кои ќе создадат нова сметка и ќе го направат својот прв депозит.

Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за бонусот е 10 УСД, а максималниот износ што можете да го депонирате е 200 УСД. Ако сакате, можете да депонирате поголема сума од 200 УСД на вашиот прв депозит, но ова е износот со кој ќе одговара казиното.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 50 пати и треба да ги исполните пред да побарате повлекување.

Имате 30 дена од моментот на добивање на бонусот за да ги исполните условите за обложување.

Може да добиете само еден бонус за добредојде во казиното.

Максималниот облог што ви е дозволено да го направите додека играте со бонус средства е ограничен на 10 долари.

Total score8.7
Добрите
+ Достапно во многу земји
+ Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Еврејски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (20)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Грција
Индија
Казакстан
Кина
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Полска
Португалија
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Унгарија
Финска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)