CasinoIn - Affiliate Program

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Ако сакате да се приклучите на придружната програма на CasinoIn, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура и се што треба да направите е да ги внесете вашите податоци и да чекате за одобрување. Откако вашата сметка ќе биде одобрена, веднаш ќе ве контактира вашиот партнер со партнер.

Постојат три планови за провизија од кои можете да изберете, дел од приходите, трошоци за стекнување (CPA) или хибридни.

Планот за споделување на приходите е оној што го препорачуваме. Со овој план, ќе заработите процент од нето приходот од игри на играчите што ги упативте, во текот на целиот животен век на нивната сметка. Планот на CPA ви нуди еднократна исплата за секој играч што го упатувате. Хибридниот план е комбинација од двете, но треба да преговарате со вашиот менаџер за да го добиете овој план.

Што е придружна програма CasinoIn?

Филијалата на CasinoIn се нарекува Betmaster Partners и има 3 одлични брендови, Betmaster, CasinoIn и Bongo Casino.

Betmaster е спортска книга и казино што беше лансирана во 2015 година и оттогаш е омилен меѓу спортските обложувалници. Во овој момент, тие нудат повеќе од 5000 игри и нивното портфолио сè уште расте.

CasinoIn – Ова е уште еден многу успешен бренд лансиран уште во 2019 година. CasinoIn се издвојува во толпата затоа што ги ставаат своите клиенти како нивен главен приоритет нудејќи одлична поддршка за клиентите, различни начини на плаќање и, пред сè, огромен избор на игри.

Bongo Casino – Bongo Casino е најновиот бренд кој веќе покажува неверојатни повратни информации од клиентите. Затоа, не двоумете се воопшто, одете и посетете ја страницата и пробајте една од многуте игри што ги нудат.

Total score8.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Еврејски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (20)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Грција
Индија
Казакстан
Кина
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Полска
Португалија
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Унгарија
Финска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)