CasinoIn Преглед 2024 - Affiliate Program

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
БонусБонус за добредојде до 200 € + 60 вртења
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Ако сакате да се приклучите на придружната програма на CasinoIn, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставна процедура и се што треба да направите е да ги внесете вашите податоци и да чекате за одобрување. Откако вашата сметка ќе биде одобрена, веднаш ќе ве контактира вашиот партнер со партнер.

Постојат три планови за провизија од кои можете да изберете, дел од приходите, трошоци за стекнување (CPA) или хибридни.

Планот за споделување на приходите е оној што го препорачуваме. Со овој план, ќе заработите процент од нето приходот од игри на играчите што ги упативте, во текот на целиот животен век на нивната сметка. Планот на CPA ви нуди еднократна исплата за секој играч што го упатувате. Хибридниот план е комбинација од двете, но треба да преговарате со вашиот менаџер за да го добиете овој план.

Што е придружна програма CasinoIn?

Што е придружна програма CasinoIn?

Филијалата на CasinoIn се нарекува Betmaster Partners и има 3 одлични брендови, Betmaster, CasinoIn и Bongo Casino.

Betmaster е спортска книга и казино што беше лансирана во 2015 година и оттогаш е омилен меѓу спортските обложувалници. Во овој момент, тие нудат повеќе од 5000 игри и нивното портфолио сè уште расте.

CasinoIn – Ова е уште еден многу успешен бренд лансиран уште во 2019 година. CasinoIn се издвојува во толпата затоа што ги ставаат своите клиенти како нивен главен приоритет нудејќи одлична поддршка за клиентите, различни начини на плаќање и, пред сè, огромен избор на игри.

Bongo Casino – Bongo Casino е најновиот бренд кој веќе покажува неверојатни повратни информации од клиентите. Затоа, не двоумете се воопшто, одете и посетете ја страницата и пробајте една од многуте игри што ги нудат.

Преглед на казино: доверлив и функционален
2021-03-26

Преглед на казино: доверлив и функционален

Казино е подружница на Reinvent NV, и ги отвори своите врати во 2015 година. Матичната компанија е лиценцирана од страна на органот за коцкање Курасао. Тоа е полн со акција онлајн казино кои соработуваат со водечките програмери на iGaming за да им понудат на играчите многу опции за игри во казино, од џекпот што го менува животот до бонус богат со карактеристики слотови и наелектризирани игри на маса. Во овој преглед на казино Казиноин, ќе ги разгледаме главните карактеристики кои придонесуваат за успехот на казиното.