CasinoIn Преглед на казино - Bonuses

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
БонусБонус за добредојде до 200 € + 60 вртења
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

CasinoIn се стреми да им го донесе најдоброто казино искуство на своите клиенти. Поради таа причина, тие нудат различни бонуси кои ќе ви помогнат да го подобрите вашето искуство со игри. Сè што треба да направите е да креирате нова сметка и да побарате некои од многуте бонуси достапни за вас.

Најдобар начин да истражите што нуди казиното е кога барате бонус без депозит. На овој начин можете вистински да пробате некои од игрите без да мора да трошите свои пари. CasinoIn подготви бонус без депозит за сите играчи кои креираат нова сметка.

Бонусот без депозит е проследен со бонус пакет за добредојде. За да ја побарате оваа понуда, треба да го направите вашиот прв депозит во казиното. Ќе добиете 120% бонус за совпаѓање на депозит заедно со неколку бесплатни вртења.

Претходно споменавме дека криптовалутите го заземаат овој свет и сите ги користат. Затоа, CasinoIn им овозможува на играчите кои користат една од овие популарни опции како платен систем да го бараат и бонусот за добредојде.

Она што секој играч најмногу го цени е бонусот за бесплатни вртења. На овој начин имате можност да играте неколку пинови на избраната игра без да мора да ги депонирате вашите средства. Ќе добивате бесплатни вртења во CasinoIn како дел од пакетот за добредојде. Сè што треба да направите овде е да креирате сметка и да го направите вашиот прв депозит.

Треба да имате на ум дека секој бонус доаѓа со барања за обложување што треба да ги исполните пред да можете да побарате повлекување. Понудата за бонус за добредојде во CasinoIn доаѓа со барања за обложување 50 пати повеќе. Ако сакате да го проверите статусот на вашиот бонус за време на играњето, можете да го направите тоа ако одите на страницата „Бонуси“ и тогаш потребното играње ќе биде видливо под износот на бонусот.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Во овој момент, достапен е само еден бонус за повторно вчитување, бонус за повторно вчитување во понеделник. Може да го искористите овој бонус и може да добиете враќање на 10% од загубата на средствата депонирани во текот на минатата недела до максимум 500 долари.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

Првиот пат кога ќе депонирате на вашата нова сметка на CasinoIn, можете да добиете до $1.000. Минималниот депозит што треба да го направите за да ја побарате оваа понуда е 10 УСД и ќе добиете 100% бонус за депозит.

Во казиното има и редовни понуди за бесплатни вртења, а како дел од пакетот за добредојде, можете да добивате 15 бесплатни вртења секоја недела во првите четири недели.

Услови и правила за понудата за добредојде

Бонусот за добредојде е достапен само за играчи кои се регистрираат за нова сметка на CasinoIn.

Минималниот износ што треба да го направите за да можете да го барате бонусот е 10 долари, а максималната сума е 220 долари.

За да можете да ги повлечете вашите добивки од бонусот, треба да ги исполните условите за обложување кои се 50 пати.

Максималниот износ што можете да го повлечете од вашиот бонус без депозит е ограничен на 50 долари.

Бонусните средства може да ги обложувате на сите слот игри и игри во живо во казиното. Единственото нешто што треба да го имате на ум овде е дека не сите игри ќе придонесат кон барањата за обложување на ист начин:

· Онлајн видео слот игрите ќе придонесат 100% кон барањата за обложување.

· Игрите во казино во живо ќе придонесат 10% за барањата за обложување.

· Игрите на маса ќе придонесат 0% кон барањата за обложување.

Мора да ги исполните условите за обложување во рок од 30 дена од моментот на добивање на бонусот. Ако не го сторите тоа, парите и добивките од бонус ќе бидат пропуштени.

Може да добиете само еден бонус за добредојде во казиното.

Максималниот облог што можете да го поставите кога играте со бонус средства е ограничен на 10 долари.

Правила и услови за бесплатни вртења

На бонус за бесплатни вртења е достапна само за играчи кои избрале 100% бонус за прв депозит.

Можете да добивате 15 бесплатни вртења секоја недела во период од 4 недели.

Треба да уплатите најмалку 22 долари од тековниот петок во 12:00 часот (UTC) до следниот петок во 11:59 часот (UTC).

Можете да ги користите бесплатните вртења само на слотот Troll Haven.

Треба да ги искористите бесплатните вртења во рок од 7 дена.

Бонус кодови

Бонус кодови

Во овој момент, нема достапни бонус кодови на CasinoIn и причината зад ова е што тие сакаат да ги одржуваат работите едноставни. Како и да е, во иднина ова може да се промени, затоа ги советуваме играчите да ги проверат условите пред да прифатат бонус.

Правила за повлекување бонус

Кога имате активен бонус на вашата сметка, прво ќе играте со вашите вистински пари, а кога ќе ги потрошите ќе играте со средствата од бонус.

Максималниот облог што можете да го поставите кога играте со бонус пари е 10 долари.

Кога имате активен бонус, опцијата за повлекување ќе биде оневозможена, а штом ќе ги исполните условите за обложување, таа повторно ќе биде овозможена.

Ако казиното дознае за некоја измамничка активност, ќе ви биде одбиено да учествувате во каква било промоција во иднина.

Казиното го задржува правото да ја откаже или промени дадената промоција доколку сметаат дека тоа е неопходно.

Ако користите Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Qiwi за да го направите вашиот прв депозит, нема да можете да побарате бонус за добредојде. Значи, ако сакате да ја добиете понудата за бонус за добредојде, треба да изберете различен начин на плаќање.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 50 пати, а вие треба да ги исполните условите за обложување пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Максималниот износ што можете да го повлечете од бонусот без депозит е ограничен на 50 долари.

Долга е листата на исклучени игри, игри кои нема да придонесат кон барањата за обложување. Затоа ви предлагаме да ја проверите листата пред да започнете да играте. Ова се сите игри што се исклучени од понудата за добредојде: Dolphin Coast, Neptune's Riches Ocean of Wilds, Book of Atem WOWPOT, OmNom, Golden Temple, African Legends, Punk RockerDX1, Cumbia Ruleta 1, Laser Fruit, Persian Fortune, Gold of Маја, Најжешката игра, ЖЕШКИ овошја, тројца мускетари, Ајде да се подготвиме за татнеж, магија на елфовите, Бог на богатството, помеѓу покер, РАСМЕСТЕ ГО, Лудиот Џин, Ноќта на вештерките, Волшебната порта, Легендата на РА, Сик Бо, Скрши го мразот, Видео слот Tanzakura, Baccarat, Stage888, Lucky Valentine, Treasure Mine, Beijing Nights, Blackjack Classic PP, рулет (обичен), Dragon Tiger (обичен), Super Spade Club лоби, Speed Baccarat P, High Hand Holdem Poker, Pharao's Riches, Baccarat , Baccarat Без провизија, Кинеско богатство, Fortune Fest, Cubes, Blackjack Supreme SHPP, Golden Toad, Jingle Bells, Boogie Monsters, Masquerade, Pick A Pinata, Santa Paws, Grand Wheel, Пепелашка топка, Мистериозни Купишта, Lucky Little Devil, Сите американски , Моќни макари со пет ѕвезди, епско патување, Esquel eto Mariachi, Двоен Џокер покер, Тотем Молња, Скараби со скапоцени камења, богови на моќта, престижен автоматски рулет, видео слот за последниот фараон, Книга на лудило од Амун-Ре, Блек Џек 7, ВИП блек џек со предавање, среќни броеви x8, стрелец на патки , Speed Cricket Baccarat, Ramses Book, KitchenDramaBbqFrenzyDX1, Ra Ra Ra, Scratchy Big, Powerspin, неограничен турски блек џек, богата риба, црвен дијамант, тики плодови, феникс, книга за тетоважа, Baccarat Supreme, Book of Shadows, Brave Roulette, Скапоцен камен од Ацтеките, 40 чили плодови, хоонга бунга, мистериозни макари, моќ на Азија, златни карпи, патувачки богатства во Индија, Бинго Сењорита Калавера, Диви предатори, Златен шут, Роби илузионистот, Клуб Тркало на среќата, Море подводен клуб, MarsDinner, Shave the BEARD, Wild7Fruits, Bingolaço, Revenge Of Cyborgs, Deadwood xNudge, Thor, TRUMP IT, Flaming Fox, Speed Blackjack H, The Giant, Baccarat 3 (vip), Rat Riches, KitchenDramaSushiMania, Volatile SD Томбл, рулет (висока улога ler), руски рулет дуел, 777 дијаманти, опасната зона, блек џек нео, заборавен фараон, ThorDX1, будење на змејовите, шеги врти, злато сирена, златен леприкаун мегавејс, Speed Baccarat O, Време е!!, Speed Blackjack I, 4Squad, Hot4Cash, Dice Dice Dice, Gladius KO, Fat Rabbit, Bonus Poker, Hoard of Poseidon, Cruise of Fortune, TractorBeamDX1, Magic Destiny, Stones And Bones видео слот, мумија, Clash of Gods, Дон слот , ManhattanGoesWild, Gangster World, Mega Money Multiplier, TeslaJoltDX1, Eagle Riches, Божествен карневал, Книга за тетоважа 2, Baccarat Pro 3, Античка магија, мултипликаторно богатство, Baccarat Pro 4, златни монети, шоу мајстор, Книга на сенките Ѕвездена долина DX1, , рулет X2, Bingo Saga Loca, Whodunit?, 24 часовно Гран-при, Змиска арена, мега маски, готовински компас, аура на Јупитер CCS, античко богатство RHFP, аура на Јупитер, книги и бикови, HotNudgeDX1, слатки мачки, Stumpy Змеј тигар (низок ролери), Риба забава, Забранет трон, Кралот на готовина, Cutie Cat CCS, Deuces Wild, Gonzos Quest MegaWays, Златна понуда, The Book Beyond, Банана бар, Teen Patti, The Prize Is Right Видео слот, Арлекин , Queens of Glory, Owls, Speed Baccarat што зборува корејски, Win Blaster, DragonTribeDX1, Sha ve the Sheep, Casino Hold'em, PixiesVsPiratesDX1, Feel The Music, Gems Gone Wild, Двоен бонус покер, Портите на Персија, Speed Baccarat M, европски рулет, царска палата, бонус зајачици, урагаш, среќен К, пештери и богатства, бинго Fada da Fortuna, Lucky Fortune Cat, Sadie Swift Guns'n Glyphs, Hansel & Gretel Treasure Trail, Atlantic Wilds, Golden Lotus, Hellfire, King Treasure, Blackjack 1, Crystal Strike, Speed Blackjack J, Italian Blackjack, Tombstone, Speed Blackjack M , Titans of the Sun - Theia, FruitCocktail7, Lucky Shot, TombOfNefertiti, Totem Lightning Power Reels, Golden Genie & The Walking Wilds, No Comm Speed Baccarat C, Baccarat Supreme No Commission, Treasures of Egypt, Alpha Squad Double Cross, Speed Blackjack G , Викиншко лудило, Мистериозен мотел, RCT - Samba, Millionaire's Life, Money Train, Charmz, Fugaso Airlines, Magical Keno, Princess of the Ocean, Madame Fortune, Atlantis, Tiki Reward, Mega Moolah, Monkey's Gold xPays, Blackjack Gold 1, Blackjack Злато 3, TombOfNefertit iDX1, Back to the Fruits, Marina Casino Baccarat 2, Speed Auto Roulette, La Dolce Vita GDN, Goblins Land, Books & Temples, TractorBeam, Happy Scratch, Fruit Rush, Space Battle, Нокаут, Crystal Burst XXL, Smoking Dogs, Super Duper Cherry RHFP, Wild Rubies, Sunset, Wildchemy, BigFroot видео слот, Stoned Joker, Wild Rapa Nui, Western Jack, Yakuza, Magic Spinners, Casino Marina Baccarat 4, Village Brewery, HotHoney 22 VIP, Traces of Evidence Video Slot, Milky, Казино Марина Рулет 2, Кои Кеш, Златен Цар, Џеммин тегли, Бакара 2 (со низок ролери), Респинери, Бакара (обичен), напојувачки линии Rainbow Jackpots, Wixx, CasinoWinSpinDX1, Jingle Bells Power Reels, овошје, видео Слот 211 , еквилајзер, Arcadia i3D видео слот, Atlantean Treasures Mega Moolah, RCT - Reis do Egito, Midnight Racer Video Slot, Lucky Fridays, Fortunium Gold Mega Moolah, Portomaso Casino Roulette, Speed Blackjack E, Mrs Green's Plant Emporium видео видео слот, Слот, Скруџ, Преживеаните од изгубениот Вегас Sc Ratch, Go Wild, индиски рулет, Hot Life, Baccarat 2 (високо ролери), Extreme 7, Cut the GRASS, Baccarat 2 (vip), Really Hot, Golden Genie & The Walking WildsDX1, Кристално огледало, Кралот на кралевите, Стар Рибар, Луда мешавина, Савана Месечина, Тајната на змејовите, Книга на симболи, Зевс громот II, Џокер Сплеш, Стики дијаманти, Пет ѕвезди, Ла Долче Вита, Мааакс дијаманти, Рудари за злато, жадови шарм, Burning Power, Spirit Of The Wild видео Слот, Lucky Scratch, Miami Multiplier, Roulette, Casino Hold'Em, Jacks or Better, Snow Wild And The 7 Features, Wild Nords, Super Hamster, Wild Spartans, Aces and Faces, Sunny Sevens, Wild Wild Cust, Mega Dragon, Caribbean Stud , Betina Bingo, Face Up 21, рулет (низок ролери), Fortune Stones, рулет (vip), Baccarat (високо ролери), Cash Splash 5 ролна, Speed Blackjack L, Baccarat, Starlight Kiss, Dream Car Urban, Wild Swarm , Hot4CashDX1, Double Draw Блек Џек, Змеј тигар (високо ролери), Змеј тигар (vip), руски покер, Октоберфест, тркало на среќа, панк рокер, Spee d Andar Bahar (низок ролери), Gold Rush Wheel, Speed Andar Bahar (обичен), SpaceArcade, Speed Andar Bahar (висок валјак), Starstruck, StarstruckDX1, Speed Andar Bahar (vip), Блек Џек 21, TeslaJolt, Sky Hunters, Leprechaun's Magic Megaways, Andar Bahar Lobby, Andar Bahar, Baccarat Super 6, Blackjack Lobby, Sirens' Serenade Video Slot, Vikingdom Video Slot, Blackjack Platinum 1, Oracle Casino Roulette 360, 7 Chakras видео слот, Roulette Lobby of Tomb Akhenaten, видео слот Tales Of Time Travel, Tower Tumble, Win Escalator, Dolphin Quest, Super Dragons Fire, Wooden Fruits, Ali Baba's Luck, Russian Roulette Basic, Cosa Nostra, Trump It Deluxe EPICWAYS, 5 Families, Day & Night, Golden Egg на лудо кокошка, Бафало Хантер DX1, MVP Hoops, Ocean Richies, Sahara's-Dreams, Sweet Paradise, Atomico Lotto, Baccarat (ниско-ролери), PixiesVsPirates, Baccarat (vip), WixxDX1, Bingo Riocarinado 3, Ninja Ways, Дневникот на Клеопатра, Win Shooter, Band Outta Hell Видео слот, Tigers Eye, Happy Holidays Scratch, Jack In A Pot, Dragons Fire, Royal Gems, Golden Princess, Cricket Fever Видео слот, Dragon's Fire Megaways, DungeonQuest, Mega Rise, Bet on Numbers, Throne Of Gold видео слот, Pirates' Видео слот Plenty, Beat Bots, Show Me The Honey видео слот, Rainbow Jackpots, Bingo Bruxaria, Mega Pyramid, TheCreepyCarnivalDX1, Blackjack Gold 5, Bounty Raid, Marching Legions, Harveys, Treasure of Shaman, Wild Wild West 2120 Yuster Mycat, Cats Multiline и многу повеќе. Погрижете се да ги проверите Условите и условите за бонусот пред да започнете со обложување.

Преглед на казино: доверлив и функционален
2021-03-26

Преглед на казино: доверлив и функционален

Казино е подружница на Reinvent NV, и ги отвори своите врати во 2015 година. Матичната компанија е лиценцирана од страна на органот за коцкање Курасао. Тоа е полн со акција онлајн казино кои соработуваат со водечките програмери на iGaming за да им понудат на играчите многу опции за игри во казино, од џекпот што го менува животот до бонус богат со карактеристики слотови и наелектризирани игри на маса. Во овој преглед на казино Казиноин, ќе ги разгледаме главните карактеристики кои придонесуваат за успехот на казиното.