CasinoIn Преглед на казино - Deposits

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

За да играте за вистински пари во CasinoIn, прво ќе треба да направите депозит. За да го направите тоа, ќе треба да се упатите до Касиерот и да го изберете делот Депозит. Таму можете да најдете различни начини на плаќање што ќе ги користите и можете да го изберете оној кој е најсоодветен за вас.

Минималниот депозит што можете да го направите на вашата сметка е ограничен на $10, а максималниот износ е ограничен на $50.000. Постојат различни начини на плаќање достапни во казиното за да можете да го изберете оној кој е најдобар за вас:

 • 7 Единаесет
 • Apple Pay
 • Криптовалута
 • ДИРЕКТНО ебанкарство
 • EcoPayz
 • Фармасијас Дел Ахоро
 • iDeal
 • Интерак е-трансфер
 • Интерак онлајн
 • Маестро
 • Mastercard
 • Мобилна трговија
 • Неосурф
 • Нетлер
 • POLi
 • Киви
 • Клубот на Сем
 • Скрил
 • STICPAY
 • Суперама
 • Точка на Венера
 • Виза
 • Виза електрон
 • Волмарт
 • WebMoney
 • Yandex.Money

Имајте на ум дека достапните начини на плаќање може да варираат во зависност од вашата локација.

Натпревар за депозит

Кога ќе ја креирате вашата нова сметка во казиното и ќе го направите вашиот прв депозит, ќе добиете бонус за добредојде. Ова е одлична можност да ја зголемите вашата рамнотежа и да ја продолжите вашата игра. Ова е 100% бонус за депозит кој ќе достигне 200 долари.

Исто така, ќе добиете 60 бесплатни вртења и тие ќе бидат распоредени четири недели, 15 бесплатни вртења секоја недела. Треба да го играте бонусот за бесплатни вртења во рок од 48 часа од моментот кога ќе го добиете.

Максималниот облог што можете да го поставите додека играте со бонус средства е ограничен на 10 долари.

Валути

Постојат различни валути достапни во казиното, вклучувајќи евро, американски долар, руска рубља, бразилски реал, украинска гривни, казахстански тенге, турска лира, SEK, NOK, CAD, NZD, AUD и JPY.

Total score8.7
Добрите
+ Достапно во многу земји
+ Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Еврејски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (20)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Грција
Индија
Казакстан
Кина
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Полска
Португалија
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Унгарија
Финска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)