CasinoIn Преглед на казино - Payments

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
БонусДо 200 € + 60 вртења
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
CasinoIn
До 200 € + 60 вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Добијте го бонусот
Payments

Payments

CasinoIn додаде различни начини на плаќање за да имате можност да го најдете оној кој најмногу ви одговара. Добрата вест е дека Neteller и Skrill се достапни, но достапноста може да варира во зависност од вашата локација. Во овој момент, Paypal не е достапен, но тие може да го додадат во иднина.

Како што рековме претходно, CasinoIn нуди различни начини на плаќање што можете да ги користите и за уплата на вашата сметка и за повлекување. Некои од нив вклучуваат:

 • 7 Единаесет
 • Apple Pay
 • Криптовалута
 • ДИРЕКТНО ебанкарство
 • EcoPayz
 • Фармасијас Дел Ахоро
 • iDeal
 • Интерак е-трансфер
 • Интерак онлајн
 • Маестро
 • Mastercard
 • Мобилна трговија
 • Неосурф
 • Нетлер
 • POLi
 • Киви
 • Клубот на Сем
 • Скрил
 • STICPAY
 • Суперама
 • Точка на Венера
 • Виза
 • Виза електрон
 • Волмарт
 • WebMoney
 • Yandex.Money
1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот
Преглед на казино: доверлив и функционален
2021-03-26

Преглед на казино: доверлив и функционален

Казино е подружница на Reinvent NV, и ги отвори своите врати во 2015 година. Матичната компанија е лиценцирана од страна на органот за коцкање Курасао. Тоа е полн со акција онлајн казино кои соработуваат со водечките програмери на iGaming за да им понудат на играчите многу опции за игри во казино, од џекпот што го менува животот до бонус богат со карактеристики слотови и наелектризирани игри на маса. Во овој преглед на казино Казиноин, ќе ги разгледаме главните карактеристики кои придонесуваат за успехот на казиното.