CasinoIn Преглед на казино - Responsible Gaming

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
БонусБонус за добредојде до 200 € + 60 вртења
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапно во многу земји
Одличен бонус и понуда за бесплатни вртења
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Ако вие или некој околу вас се бори со зависност од коцкање, ве молиме контактирајте не BeGambleAware, или вашиот локален орган за коцкање.

Проблематичното коцкање никогаш не треба да се сфаќа лесно бидејќи може да има сериозни последици. Прочитајте повеќе за Одговорно играње овде.

Она што ние предлагаме да го направи секој играч е да ја ограничи својата сметка во моментот кога ќе ја создаде. Постојат различни ограничувања што можете да ги поставите на вашата сметка и тие ќе ви помогнат да ги контролирате работите повеќе. На пример, можете да поставите ограничување на износот што го депонирате и штом ќе го достигнете лимитот, не треба да го надминувате.

Самоисклучување

Самоисклучување

Ако сакате да направите подолга пауза од коцкањето, можете да испратите е-пошта до казиното на përgjegjës@casinoin.io и информирајте ги за вашата одлука. Тие ќе ве водат низ процедурата, но имајте на ум дека може да потрае до 48 часа за да се исполни вашето барање за самоисклучување.

Она што треба да го разберете е дека коцкањето се прави само за забавни цели. Играњето игри не треба да го гледате како начин за заработка, ова е активност што треба да ја правите кога имате слободно време и пари што можете да си ги дозволите.

Преглед на казино: доверлив и функционален
2021-03-26

Преглед на казино: доверлив и функционален

Казино е подружница на Reinvent NV, и ги отвори своите врати во 2015 година. Матичната компанија е лиценцирана од страна на органот за коцкање Курасао. Тоа е полн со акција онлајн казино кои соработуваат со водечките програмери на iGaming за да им понудат на играчите многу опции за игри во казино, од џекпот што го менува животот до бонус богат со карактеристики слотови и наелектризирани игри на маса. Во овој преглед на казино Казиноин, ќе ги разгледаме главните карактеристики кои придонесуваат за успехот на казиното.