CasinoIn - Responsible Gaming

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Ако вие или некој околу вас се бори со зависност од коцкање, ве молиме контактирајте не BeGambleAware, или вашиот локален орган за коцкање.

Проблематичното коцкање никогаш не треба да се сфаќа лесно бидејќи може да има сериозни последици. Прочитајте повеќе за Одговорно играње овде.

Она што ние предлагаме да го направи секој играч е да ја ограничи својата сметка во моментот кога ќе ја создаде. Постојат различни ограничувања што можете да ги поставите на вашата сметка и тие ќе ви помогнат да ги контролирате работите повеќе. На пример, можете да поставите ограничување на износот што го депонирате и штом ќе го достигнете лимитот, не треба да го надминувате.

Самоисклучување

Ако сакате да направите подолга пауза од коцкањето, можете да испратите е-пошта до казиното на përgjegjës@casinoin.io и информирајте ги за вашата одлука. Тие ќе ве водат низ процедурата, но имајте на ум дека може да потрае до 48 часа за да се исполни вашето барање за самоисклучување.

Она што треба да го разберете е дека коцкањето се прави само за забавни цели. Играњето игри не треба да го гледате како начин за заработка, ова е активност што треба да ја правите кога имате слободно време и пари што можете да си ги дозволите.

Total score8.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (23)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Еврејски
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (6)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонус
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (20)
Јапонија
Јужна Кореа
Азербејџан
Бразил
Бугарија
Германија
Грција
Индија
Казакстан
Кина
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Полска
Португалија
Русија
Турција
Узбекистан
Украина
Унгарија
Финска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
СофтверСофтвер (15)