CasinoRoom - Deposits

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Deposits

Изборот на методи за депонирање во собата во казино е широк. Можете да ги користите сите стандардни дебитни и кредитни картички, како и некои од најпопуларните е-паричници како Skrill и Neteller.

Како што рековме претходно, постојат многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за да направите депозит. Овие методи вклучуваат банкарски трансфер, Visa, MasterCard, EnterCash, iDebit, Neteller, Skrill, Paylevo, Paysafecard, Trustly, WebMoney, Visa Electron, кредитни и дебитни картички и е-паричници.

Натпревар за депозит

Казино соба е многу дарежлива кон нивните нови играчи. Тие нудат колосален бонус за добредојде првиот пат кога ќе се регистрирате во казиното и ќе го направите вашиот прв депозит. Во моментот кога ќе направите депозит имате три понуди за избор.

 • Може да добиете совпаѓање со 100% депозит до $50, а минималниот депозит што треба да го направите за да го добиете овој бонус е 20 $.
 • Може да добиете совпаѓање со 200% депозит до 200 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да го добиете овој бонус е 100 долари.
 • Може да добиете 110% враќање на готовина, а минималниот депозит за оваа понуда е 500 долари.

Условите за обложување за бонусот за прв депозит се 100 пати, без разлика која понуда ќе ја изберете. Максималниот облог што можете да го поставите е 5 долари додека не ги исполните условите за обложување. Одредени игри се исклучени за оваа понуда, затоа ви предлагаме прво да ги проверите одредбите и условите за бонусот. Играчите од ОК може да играат само 83 слотови за да ги исполнат барањата за превртување.

Вториот пат кога ќе направите депозит, имате и три избори.

 • Можете да изберете бонус за депозит од 50% до 50 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 20 долари.
 • Можете да изберете 200% бонус за депозит до 200 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 100 долари.
 • Може да добиете поврат на готовина од 110%, а минималниот депозит потребен за оваа понуда е 500 долари.

Третиот пат кога ќе направите депозит, исто така имате 3 опции за избор:

 • Можете да изберете бонус за депозит од 50% до 50 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 20 долари.
 • Можете да изберете 100% бонус за депозит до 200 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 100 долари.
 • Може да добиете 110% поврат на готовина, а минималниот депозит потребен за оваа понуда е 500 долари.

Четвртиот пат кога ќе направите депозит имате 3 опции за избор:

 • Може да изберете бонус за депозит од 50% до 50 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 20 долари.
 • Можете да изберете 100% бонус за депозит до 200 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 100 долари.
 • Може да добиете 110% поврат на готовина, минималниот депозит потребен за да се квалификувате за оваа понуда е 500 УСД.

И, по петти пат кога ќе направите депозит, имате две опции за избор:

 • Можете да изберете бонус за депозит од 80% до 400 долари, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 200 долари.
 • Може да добиете 110% поврат на готовина, а минималниот депозит потребен за оваа понуда е 500 долари.

Лимит на депозит

Постои лимит за депозит за секој начин на плаќање. Минималниот депозит што можете да го направите е обично 10 УСД, а максималниот дозволен депозит е 2000 УСД.

Валута

Казино соба е достапна во многу земји, така што за да ги олеснат работите нудат различни валути, вклучувајќи австралиски долар, британска фунта, канадски долар, новозеландски долар, американски долар, шведски круни, норвешка круни, евра, бразилски реали, бугарска лева, хрватски Куни, чешки коруни, дански круни, јапонски јен, литаи, полски злоти, романски леи, руски рубли, турски лири и швајцарски франци.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1999
ЈазициЈазици (13)
Јапонски
Англиски
Арапски
Германски
Грчки
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Турски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (23)
Estonian Kroon
Latvian lati
Lithuanian litai
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Дански круни
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Турски лири
Хрватски куни
Чешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (21)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Бразил
Бугарија
Германија
Естонија
Канада
Катар
Кувајт
Литванија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Турција
Хрватски
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (10)