CasinoRoom Преглед на казино - Mobile

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Mobile

Мобилното казино е врвен хит кога станува збор за онлајн коцкањето. Сега, можете да ставате облози без разлика каде сте се додека го имате вашиот рачен уред. Казино соба има локација која е оптимизирана за паметни телефони и таблети.

Кога ќе почнете да играте во мобилното казино, можете да уживате во сите игри што би ги сакале на десктоп. Ќе ги искористите и сите бонуси достапни во казиното. Ќе го имате истото искуство на вашиот мобилен телефон, плус удобноста да играте кога сакате без да бидете пред компјутер. Мобилното казино е достапно речиси на сите уреди и единствените барања што треба да ги исполните е да имате добра интернет конекција.

Total score8.0
Добрите
+ Агресивни бонуси
+ Достапно казино во живо
+ Џекпот игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1999
ЈазициЈазици (13)
Јапонски
Англиски
Арапски
Германски
Грчки
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Турски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (23)
Estonian Kroon
Latvian lati
Lithuanian litai
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Дански круни
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Турски лири
Хрватски куни
Чешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (21)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Бразил
Бугарија
Германија
Естонија
Канада
Катар
Кувајт
Литванија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Турција
Хрватски
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (9)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (10)