Codere Casino Преглед на казино - Bonuses

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Bonuses

Казиното Codere има многу дарежлив бонус за добредојде за нови играчи и неколку промоции за лојални играчи. Сите тековни понуди можете да ги најдете преку табот Промоции.

Некои од промоциите што можете да ги искористите во казиното Codere ги вклучуваат следните:

  • Врти четврток - за да се квалификувате за промоцијата на Spins четврток, треба да депонирате најмалку 10 долари во четврток. Можете да играте која било игра што ја сакате во казиното и веднаш ќе добиете 10 бесплатни вртења на видео слот играта Age of the Gods. Оваа понуда може да ја побарате само еднаш неделно. Добивките од бесплатните вртења подлежат на барања за обложување 15 пати.
  • Промоција на Казино Golden Weeks – оваа понуда е достапна од време на време. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да се коцкате најмалку 250 долари дневно, во текот на 5 дена. Ќе добиете 50 долари ако ги исполнувате условите 5 последователни дена и 100 долари ако ги исполнувате условите 7 последователни дена.
  • Блек Џек награди - може да освоите награда ако го победите дилерот на блек џек. Треба да обложите најмалку 10 долари во една блек џек рака со не повеќе од 5 карти. Кога ќе го победите дилерот, ќе добиете Златен токен од 2 долари што можете да го користите за да играте која било игра во казиното. Ако го победите дилерот двапати по ред, ќе добиете Златен токен од 5 долари, а вашата трета победа по ред ќе резултира со Златен жетон од 10 долари. Оваа промоција е достапна само во среда.

Бонус за лојалност

Кодере казиното има програма за лојалност наречен Клуб Ко дере. Можете да заработите поени за играње игри за вистински пари кои подоцна можете да ги замените за бонуси и награди.

Бонус за натпревар

Кога ќе се приклучите на казиното, имате право да побарате 100% бонус за депозит што ќе го подобри вашето салдо до 200 долари. Бидејќи ова е бонус за натпревар, ќе добиете бонус еквивалентен на износот на вашиот депозит.

Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 10 УСД, а максималниот износ со кој ќе одговара казиното е ограничен на 200 долари. Условите за обложување за оваа понуда се 35x и имате 15 дена да ги расчистите. Ако не ги исполните условите за обложување, ризикувате да ви биде отстранет бонусот.

Бонус без депозит

Во овој момент, Codere Casino не нуди бонус без депозит за нивните играчи. Ќе треба да депонирате за да побарате каква било понуда во казиното.

Бонус кодови

Ќе бидете среќни да знаете дека во овој момент не ви требаат бонус кодови за да активирате понуда. Сè што треба да направите е да го направите потребниот депозит и бонусот автоматски ќе се префрли на вашата сметка.

Total score8.3
Добрите
+ Официјална обложувалница на Реал Мадрид
+ Дарежливи бонуси и награди

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Италијански
Шпански
БонусиБонуси (6)
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
ВалутиВалути (5)
Американски долари
Аргентински пезоси
Евра
Колумбиски пезоси
Мексикански пезоси
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Аргентина
Колумбија
Мексико
Панама
Шпанија
ИгриИгри (33)
Greyhounds
UFC
Бадминтон
Бејзбол
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сквош
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (4)