Codere Casino - Mobile

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Mobile

Codere Casino има мобилна платформа која е компатибилна со повеќето преносливи уреди. Можете или да преземете апликација или да пристапите во казиното користејќи го вашиот прелистувач. Навигацијата низ мобилното казино е слично како прелистување на страницата, лесно и интуитивно.

Сите игри се организирани по категории за да можете лесно да го најдете тоа што го барате.

  • слотови – можете да најдете повеќе од 150 слот игри достапни во Codere Casino. Има и неколку прогресивни слотови за џекпот со значителни награди. Уште повеќе, тие постојано додаваат нови игри за да ги задржат работите интересни.
  • Казино во живо – најинтересниот додаток на Codere Casino е казиното во живо каде што можете да ги играте вашите омилени игри со дилер во живо.
  • Игри на маса – Codere Casino нуди и неколку дополнителни игри што можете да ги пробате, како што се Cashback Blackjack, Perfect Blackjack, Premium Blackjack, Buster Blackjack и Lucky Lucky Blackjack и многу други.
Total score8.3
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (3)
Англиски
Италијански
Шпански
БонусиБонуси (6)
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
ВалутиВалути (5)
Американски долари
Аргентински пезоси
Евра
Колумбиски пезоси
Мексикански пезоси
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (5)
Аргентина
Колумбија
Мексико
Панама
Шпанија
ИгриИгри (33)
Greyhounds
UFC
Бадминтон
Бејзбол
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Сквош
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
СофтверСофтвер (4)