ComeOn Преглед на казино - About

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусДо 200 €
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn
До 200 €
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
About

About

Ајде! е бренд основан во 2010 година од неколку љубители на казино и спортски книги. Тие имаа само една визија на ум, да создадат едно од најдобрите онлајн коцкарски искуства.

ComeOn

Денес тие имаат повеќе од 20 брендови секој со свој идентитет кои нудат онлајн игри, спортско обложување или лотарија за вас. Тие се тим од многу талентирани и креативни луѓе кои го посветуваат своето време и труд секогаш да бидат иновативни и да останат на врвот на играта.

Секој би сакал да работи за Come On! бидејќи се прилагодуваат на својот народ. Сите сме различни, некои од нас работат најдобро во тим, некои од нас работат подобро сами. Така можете да изберете како сакате да го поминете работниот ден. Кога ви треба пауза, тие имаат многу забавни игри и активности кои ќе ви помогнат да ги наполните батериите. Што друго може да бара човек на работа?

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Сопственик на Come On! е CO-Gaming Limited Casino и актуелен извршен директор е Томас Јохансон.

Број на лиценца

Број на лиценца

Ајде! Казиното е регулирано и лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта со број на лиценца MGA/CRP/178/2009.

Каде е Ајде! базирани на казино?

Каде е Ајде! базирани на казино?

Тековната адреса на казиното е: 3-ти кат, Spinola Park, Triq Mikiel Ang Borg, St. Julians, SPK1000, Малта.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот