ComeOn Преглед на казино - About

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 200 евра
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
About

About

Ајде! е бренд основан во 2010 година од неколку љубители на казино и спортски книги. Тие имаа само една визија на ум, да создадат едно од најдобрите онлајн коцкарски искуства.

ComeOn

Денес тие имаат повеќе од 20 брендови секој со свој идентитет кои нудат онлајн игри, спортско обложување или лотарија за вас. Тие се тим од многу талентирани и креативни луѓе кои го посветуваат своето време и труд секогаш да бидат иновативни и да останат на врвот на играта.

Секој би сакал да работи за Come On! бидејќи се прилагодуваат на својот народ. Сите сме различни, некои од нас работат најдобро во тим, некои од нас работат подобро сами. Така можете да изберете како сакате да го поминете работниот ден. Кога ви треба пауза, тие имаат многу забавни игри и активности кои ќе ви помогнат да ги наполните батериите. Што друго може да бара човек на работа?

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Сопственик на Come On! е CO-Gaming Limited Casino и актуелен извршен директор е Томас Јохансон.

Број на лиценца

Број на лиценца

Ајде! Казиното е регулирано и лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта со број на лиценца MGA/CRP/178/2009.

Каде е Ајде! базирани на казино?

Каде е Ајде! базирани на казино?

Тековната адреса на казиното е: 3-ти кат, Spinola Park, Triq Mikiel Ang Borg, St. Julians, SPK1000, Малта.