ComeOn Преглед на казино - Affiliate Program

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 200 евра
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Многу е лесно да се приклучите на придружната програма на ComeOn Casino. Треба да се регистрирате и да ги испратите следните информации: · Име · Презиме · Е-пошта · Потврдете е-пошта · Датум на раѓање · Телефонски број · Адреса · Земја · Претпочитана IM сметка · IM сметка · Препорачано од ComeOn Казиното нуди една од најдобрите придружни програми таму. Главната причина за тоа е фактот дека тие нудат 45% провизија од загубите на секој упатен играч се додека споменатиот играч ја користи нивната сметка. Значи, за да заработите повеќе, треба да ги ангажирате вашите играчи да играат повеќе.

Кога ќе се приклучите на ComeOn Connect Affiliate, ќе станете вистински партнер. Казиното секогаш ќе биде достапно за вас, за да ви помогнат на секој начин.

Ќе добивате плаќања до десетти секој месец и ќе доживеете професионален процес на онлајн трансакција. Можете да го изберете начинот на плаќање што најмногу ви одговара и можете да бидете сигурни дека сите ваши плаќања ќе се постапуваат на безбеден и навремен начин. Затоа, придружете се на ComeOn Connect Affiliate и почнете да заработувате уште денес. Еве список за тоа колку всушност можете да заработите кога промовирате казино игри:

· Ако имате нето приход помеѓу $0 и $10.000, ќе заработите провизија од 25%. · Ако имате нето приход помеѓу 10.001 и 20.000 УСД, ќе заработите провизија од 30%. · Ако имате нето приход помеѓу 20.001 и 30.000 УСД, ќе заработите 35 % провизија. · Ако имате нето приход помеѓу 30.001 и 50.000 УСД, ќе заработите провизија од 40%. · Ако имате нето приход над 50.001 УСД, ќе заработите провизија од 45%. Еве список за тоа колку можете да заработите ако ги промовирате нивните производи за спортска книшка: · Ако имате нето приход помеѓу $0 и $10.000, ќе заработите 20% провизија. · Ако имате нето приход помеѓу 10.001 и 20.000 УСД, ќе заработите провизија од 25%. · Ако имате нето приход помеѓу 20.001 и 30.000 УСД, ќе заработите провизија од 30%. · Ако имате нето приход помеѓу 30.001 и 50.000 УСД, ќе заработите 35% провизија. · Ако имате нето приход над 50.001 УСД, ќе заработите провизија од 40%. Кога ги промовирате нивните лотариски производи, ќе заработите провизија од 10% од целата продажба на билети.

Под подружници

Под подружници

Можете да станете главен партнер и да упатувате нови филијали на придружната програма на казино. Можете да го направите тоа со користење на сопствена единствена врска за следење и за секоја нова подружница што ја повикувате на ComeOn, ќе заработите провизија од 10%.

Ова се брендовите кои се достапни за заработка од под-подружница: · ComeOn! · Мобилен облог · Казиностуган · Мобилни автомати · GetLucky · Фолкеавтомат · SuomiKasino · CherryCasino · Norgesspill · Еуро слотови · Евролото · SveaCasino · SuomiAutomaatti

Како се вика придружната програма ComeOn?

Како се вика придружната програма ComeOn?

Името на придружната програма е ComeOn Connect.

И ова се другите брендови поврзани со казино во истата програма: · Casinostugan · CherryCasino · ComeOn! · ЕвроЛото · Евро слотови · Фолкеавтомат · GetLucky · Мобилен автомат · Мобилен облог · NorgesSpill · SuomiAutomaatti · Suomikasino · SveaCasino