ComeOn Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Многу е лесно да се приклучите на придружната програма на ComeOn Casino. Треба да се регистрирате и да ги испратите следните информации: · Име · Презиме · Е-пошта · Потврдете е-пошта · Датум на раѓање · Телефонски број · Адреса · Земја · Претпочитана IM сметка · IM сметка · Препорачано од ComeOn Казиното нуди една од најдобрите придружни програми таму. Главната причина за тоа е фактот дека тие нудат 45% провизија од загубите на секој упатен играч се додека споменатиот играч ја користи нивната сметка. Значи, за да заработите повеќе, треба да ги ангажирате вашите играчи да играат повеќе.

Кога ќе се приклучите на ComeOn Connect Affiliate, ќе станете вистински партнер. Казиното секогаш ќе биде достапно за вас, за да ви помогнат на секој начин.

Ќе добивате плаќања до десетти секој месец и ќе доживеете професионален процес на онлајн трансакција. Можете да го изберете начинот на плаќање што најмногу ви одговара и можете да бидете сигурни дека сите ваши плаќања ќе се постапуваат на безбеден и навремен начин. Затоа, придружете се на ComeOn Connect Affiliate и почнете да заработувате уште денес. Еве список за тоа колку всушност можете да заработите кога промовирате казино игри:

· Ако имате нето приход помеѓу $0 и $10.000, ќе заработите провизија од 25%. · Ако имате нето приход помеѓу 10.001 и 20.000 УСД, ќе заработите провизија од 30%. · Ако имате нето приход помеѓу 20.001 и 30.000 УСД, ќе заработите 35 % провизија. · Ако имате нето приход помеѓу 30.001 и 50.000 УСД, ќе заработите провизија од 40%. · Ако имате нето приход над 50.001 УСД, ќе заработите провизија од 45%. Еве список за тоа колку можете да заработите ако ги промовирате нивните производи за спортска книшка: · Ако имате нето приход помеѓу $0 и $10.000, ќе заработите 20% провизија. · Ако имате нето приход помеѓу 10.001 и 20.000 УСД, ќе заработите провизија од 25%. · Ако имате нето приход помеѓу 20.001 и 30.000 УСД, ќе заработите провизија од 30%. · Ако имате нето приход помеѓу 30.001 и 50.000 УСД, ќе заработите 35% провизија. · Ако имате нето приход над 50.001 УСД, ќе заработите провизија од 40%. Кога ги промовирате нивните лотариски производи, ќе заработите провизија од 10% од целата продажба на билети.

Под подружници

Можете да станете главен партнер и да упатувате нови филијали на придружната програма на казино. Можете да го направите тоа со користење на сопствена единствена врска за следење и за секоја нова подружница што ја повикувате на ComeOn, ќе заработите провизија од 10%.

Ова се брендовите кои се достапни за заработка од под-подружница: · ComeOn! · Мобилен облог · Казиностуган · Мобилни автомати · GetLucky · Фолкеавтомат · SuomiKasino · CherryCasino · Norgesspill · Еуро слотови · Евролото · SveaCasino · SuomiAutomaatti

Како се вика придружната програма ComeOn?

Името на придружната програма е ComeOn Connect.

И ова се другите брендови поврзани со казино во истата програма: · Casinostugan · CherryCasino · ComeOn! · ЕвроЛото · Евро слотови · Фолкеавтомат · GetLucky · Мобилен автомат · Мобилен облог · NorgesSpill · SuomiAutomaatti · Suomikasino · SveaCasino

Total score8.0
Добрите
+ Брзи повлекувања
+ Широк спектар на игри
+ Ретробет во понуда

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Полски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (167)
Јамајка
Јемен
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Гибралтар
Гренада
Гренланд
Грузија
Данска
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Полска
Португалија
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Словачка
Словенија
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Фиџи
Хаити
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шри Ланка
ИгриИгри (42)
CS:GO
Dota 2
Dream Catcher
King of Glory
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Punto Banco
Rainbow Six Siege
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Голф
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Спорт
Спортско обложувањеТексас Холдем
Телевизија
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (14)