ComeOn Преглед на казино - Bonuses

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 200 евра
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Најважното нешто, кога се во прашање понудите и промоциите на новите клиенти, е да ги прочитате Условите и правилата прикачени на бонусот.

ComeOn бонус код

ComeOn бонус код

Ако сакате да го добиете вашиот ComeOn бонус облог од 10 УСД, мора да го користите бонус кодот % PROMOCODE. Се подразбира дека ако не го внесете овој код на првиот екран од формуларот за регистрација, нема да го добиете вашиот депозит.

Барања за депозит на ComeOn

Знаете дека постои ограничување на совпаѓањето на вашите депозити, но има и минимален депозит кој се применува на оваа понуда. Погрижете се да направите прв депозит од најмалку 10 долари.

ComeOn Барања за обложување

Речиси секој бонус доаѓа со барања за обложување, добрата работа овде е што барањата за обложување во ComeOn се 5x.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Секогаш кога ќе се најавите на вашата сметка, ќе направите депозит и ќе играте игра, ќе бидете наградени со ComeOn поени. Поените веднаш се додаваат на вашата сметка и подоцна се разменуваат со бесплатни вртења што можете да ги користите за да испробате широк спектар на слотови. Поените може да ги замените со бонуси за повторно вчитување, бонуси за бесплатни пари или лотарии. Вака можете да заработите поени:

· Секој ден, првиот пат кога ќе се најавите во казиното, ќе добивате 25 ComeOn поени.

· Секој играч кој ќе го потврди својот мобилен број ќе добие 500 поени за лојалност.

· Секој играч кој ќе ја потврди својата е-адреса ќе добие 100 поени за лојалност.

· Секој играч кој ќе испрати документи и ќе добие одобрение ќе добие 1000 поени.

· Секој депозит од 10 долари ќе ви освои 50 поени.

· При првото повлекување, ќе добиете 1000 поени за лојалност.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Повторно вчитај бонус е понуда која им дава можност на играчите да отклучат 20% совпаѓачки бонус. Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за овој бонус е 10 УСД. Максималниот износ што можете да го депонирате е 500 долари, што значи дека највисокиот износ што можете да го добиете е 100 долари. Условите за обложување за овој бонус се x20 и треба да го завршите бонусот во рок од 30 дена од активирањето на понудата.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

На натпревар бонус за депозит е најчестиот бонус кој се наоѓа во казината насекаде. Овој бонус им дава на играчите дополнително да плаќаат пари како процент од износот на нивниот депозит. Со овој бонус, секогаш има минимален и максимален износ што можете да го депонирате, така што играчите од сите буџети можат да го искористат тоа.

Повеќето бонуси за депозит за натпревар доаѓаат во форма на 100% совпаѓање на првиот депозит. Ова значи дека тие ќе го удвојат износот што го депонирате. Постојат барања за обложување, затоа проверете дали сте запознаени со сите Услови и правила.

Бонус со висок ролери

Бонус со висок ролери

Високите ролки имаат пристап до сите бонуси и промоции како и другите играчи. Единствената предност што ја имаат овде е фактот што ќе заработат повеќе поени за лојалност додека играат.

Бонус за добредојде

Бонус за добредојде

Казиното ComeOn нуди бонус за добредојде за нивните нови играчи, но разочарувачката вистина е дека овој бонус е ограничен на 25 долари. Барањата за обложување се исто така доста високи, така што ова значи дека треба да ги обложите парите за бонус 35 x пред да можете да направите повлекување. Значи, за доброто на аргументот, ова ќе изгледа отприлика вака. Вложувате депозит од $25 и ќе добиете уште 25 $ бонус пари. Тоа ќе ви остави 50 долари за да играте ограничен број на слот игри. Со 35x барања за обложување, ќе треба да обложите 1750 долари пред да можете да направите повлекување. И тоа не е сè, некои од најпопуларните начини на плаќање како Neteller, Skrill, Webmoney и Paysafecard исто така се исклучени од оваа понуда.

Како да побарате бонус за добредојде

Како да побарате бонус за добредојде

Многу е лесно да се бара бонусот за добредојде во казиното ComeOn.

· Треба да се регистрирате за нова сметка

· Внесете ги вашите лични податоци

· Направете депозит од 10 долари

· Ставете го вашиот облог на кој било спорт што ќе го изберете

· Ставете облози со коефициент од 1,8 или повеќе

· Добијте бесплатен облог од $10 во рок од 24 часа

· Користете го вашиот бесплатен облог во рок од 30 дена

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Бонус без депозит се нуди многу често од казината, а тоа е шанса за играчот да се обложува на игри без да направи депозит. Она што обично треба да го направите е да креирате сметка и бонусот без депозит ќе биде префрлен на вашата сметка. Во повеќето случаи, овој бонус ќе ви понуди мала сума пари што можете да ја користите на различни различни игри. Други времиња ќе ви бидат доделени серија бесплатни вртења што можете да ги користите на одредена игра со слот.

Во казиното ComeOn ќе добиете 20 бесплатни вртења на Starburst во моментот кога ќе креирате нова сметка. Тие исто така ќе го удвојат вашиот депозит до 25 долари, така што ќе завршите со вкупно 50 долари за играње.