ComeOn Преглед на казино - Live Casino

ComeOnResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до 200 евра
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брзи повлекувања
Широк спектар на игри
Ретробет во понуда
ComeOn is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Игрите со дилери во живо уживаат таква популарност благодарение на реалистичната презентација и можноста за обложување и играње во реално време игри со дилери во живо. Постои чувство дека сте дел од казино амбиентот и се чувствувате како да сте дел од акцијата.

Можете да се вклучите со други играчи и да уживате во една од многуте игри што ги нуди казиното како рулет во живо, блек џек и многу повеќе.

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо

Live Blackjack е многу популарна игра во ComeOn Casino и има многу варијации од кои можете да изберете. Некои од титулите вклучуваат Блек Џек партија, Сребрен Блек Џек, ВИП Блек Џек, само за да именуваме некои. Игрите се дизајнирани да одговараат на секој вид на играч, така што можете да најдете некои што дозволуваат минимален облог од само 0,50 долари, а други можат да достигнат и до 5.000 долари.

Рулет во живо

Рулет во живо

Рулетот и неговите варијанти се многу популарни во казиното ComeOn. Играта нуди голема низа на облози кои почнуваат од 1 $ и достигнуваат до 20.000 $. Некои од насловите на игрите во кои можете да уживате во ComeOn вклучуваат Auto Roulette, Dragonara Roulette, Grand Casino и многу други.

Игри во живо

Игри во живо

Во ComeOn Casino можете да најдете некои од најдобрите висококвалитетни игри со дилер во живо. Игрите се напојувани од Evolution Gaming што зборува многу. Значи, еве пет причини зошто треба да изберете ComeOn за да играте игри во живо:

· Игри – можете да најдете класични казино игри како рулет, покер и блек џек, но во исто време можете да најдете и некои иновативни нови игри. Тие вклучуваат наслови како Dream Catcher, Deal or No Deal и Football Studio.

· Ограничувања - секој вид на играч е добредојден во ComeOn казиното. Значи, без разлика дали сте низок или висок валјак, можете да најдете нешто за вас. Има игри кои имаат минимален облог од само 0,20 долари и други кои достигнуваат и до 5.000 долари.

· Квалитет – фактот што сите казино игри во живо се напојувани од Evolution Gaming кажува се. Ве уверуваме дека доколку изберете да играте овде, ќе најдете некои од игрите со врвен квалитет.

· Социјални – можете да комуницирате со дилерите во живо и тие со задоволство ќе ви помогнат. Тие не стојат само таму и го вртат тркалото, туку ја носат играта кај вас и ќе се чувствувате како да играте во копно казино.

· Бонус – има бонус за добредојде за нови играчи што може да го зголеми вашиот биланс. Износот на бонусот најмногу зависи од земјата во која живеете, но во секој случај ќе ви овозможи да имате повеќе пари на вашето салдо за да можете да играте повеќе.