ComeOn - Mobile

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Mobile

Мобилните казино игри и мобилните спортски обложувања се еден од најголемите деловни потфати во последно време. На сите им се допаѓа идејата да имаат пристап до омилените игри кога сакаат на своите рачни уреди, а казиното ComeOn може да им го донесе тоа. Така, можете лесно и безбедно да ставате облози, да ги уплатите вашите облози или да плаќате.

Казиното нуди мобилни апликации и за iOS и за Android уреди.

Работата со казината е што тие не се нудат директно во Google Play Store, така што ќе мора да ја преземете датотеката APK од веб-страницата и да ја инсталирате на вашиот телефон или таблет.

Еве чекор по чекор инструкција за преземање апликација за Android:

· Одете на официјалната веб-страница на казиното на www.comeon.com

· Кликнете на Bet Now и регистрирајте се за сметка

· Додадете ги вашите податоци и притиснете промоции на главното мени

· Притиснете преземање на comeon.apk и инсталирајте ја апликацијата

· Можеби ќе треба да отидете во Поставки > Безбедност > Дозволи непознати извори пред да се обидете да ја преземете апликацијата.

Ако сте нов играч во казиното ComeOn, тогаш можеби ќе ве интересира. Може да го искористите бонусот за добредојде и да ги удвоите парите од бонус.

Андроид мобилната апликација работи добро и е брза и лесна за употреба. Дизајнирајте мудро, веројатно е една од најубавите што изгледаат таму, и можете да видите дека тие направија големи ажурирања за дизајнот и изгледот на апликацијата.

Ова се некои од карактеристиките што ја прават оваа апликација толку корисна:

· Исплати го

· Одлични визуелни слики

· Спортска книга и казино

· Многу пазари

· Функција за пребарување

· Брз облог

Апликацијата е поделена на два дела, спортски и казино. Овде можете да ги најдете сите големи настани на лизгачки банер на врвот на страницата.

Ставањето облог на апликацијата е прилично лесно. Прво треба да направите депозит и да ја пронајдете играта што сакате да ја играте. Изберете ја големината на облогот што ви одговара и притиснете облог. Во горниот десен агол на екранот можете да ги видите сите ваши претходни облози и историја на обложување.

Апликација за iOS и Mac

Добрата вест за сите корисници на iOS е што можат да ја преземат апликацијата од продавницата за апликации. На овој начин тие можат да уживаат во сите придобивки што ги нуди казиното. Има повеќе од 350 игри што можете да ги играте, вклучувајќи слотови и игри на маса, и тоа не е се, има и некои специјални понуди и промоции.

Исто како и верзијата на Android, оваа апликација ги има сите поволности што ги нуди казиното. Има мазен и јасен распоред и одлична услуга за клиентите.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Полски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (167)
Јамајка
Јемен
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвинеја
Германија
Гибралтар
Гренада
Гренланд
Грузија
Данска
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Куба
Кувајт
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Литванија
Луксембург
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Малта
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Полска
Португалија
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Словачка
Словенија
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Фиџи
Хаити
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шри Ланка
ИгриИгри (42)
CS:GO
Dota 2
Dream Catcher
King of Glory
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Punto Banco
Rainbow Six Siege
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Голф
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Спорт
Спортско обложувањеТексас Холдем
Телевизија
Флорбол
Фудбал
Фудбалско обложување
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (14)